Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
Prva nedjelja
Prva nedjelja
film | Komedija
Subota | 10:00 | PINK 2
Film Serija Sport Informativni Dokumentarni Crtani Show

Trenutno Prijepodne Poslijepodne Večeras
   
HTV1
10:12 Dražesni pupoljci svibanjski
11:03 Damin gambit: Franka Stael Von Holstein
11:46 TV kalendar
11:59 Dnevnik 1
12:14 Sport
12:17 Vrijeme
12:22 Hrvatsko vodeno blago 2: Mljet
13:15 Osnivači crkvenih redova: Dominik de Guzman
13:48 Prizma
14:36 Kućni ljubimci
15:09 Sretna obitelj
16:51 Navrh jezika
16:54 Eurovijesti
16:59 Vijesti
17:10 Vrijeme
17:11 HAK - promet info
17:16 Dvorci i palače Europe: Dolina rijeke Loire u Francuskoj
18:11 I to je Hrvatska: Pulska arena
18:28 Lijepom našom: Dubrovnik
19:30 Dnevnik
19:57 Sport
20:02 Vrijeme
20:05 Loto 7/39
20:12 Afrika: Sahara
21:05 Uloži na favorita
22:37 Dnevnik 3
22:57 Sport
23:00 Vrijeme
23:02 Vijesti iz kulture
23:15 Vladarica
23:56 Cigla
Kompletan program
HTV2
10:48 City Folk 2014.: Prag
11:15 Mućke (7B): Samo prirodno
12:22 Okusi Grčke s Lyndey i Blairom
12:49 Kuhajmo zajedno
12:55 Put za Avonlea
14:34 Glee
15:18 Lovci na natprirodno
16:00 Berlin: Plivanje - EP
18:16 Životinjske nastambe
19:09 Upri muški
19:26 Svijet čokolade
19:50 Glazba, glazba...
20:03 Vegas
20:46 Vegas
21:30 Festival dalmatinske šansone Šibenik 2014.
23:15 Ostermanov vikend
00:54 Noćni glazbeni program - spotovi
03:52 Noćni glazbeni program: Melodije Mostara 2000. - Zlatko Pejaković
04:38 Noćni glazbeni program: Hari Mata Hari - Koncert ljubavi
Kompletan program
RTL
10:00 TV prodaja
10:15 Super pas Underdog
11:55 TV prodaja
12:10 Bojnik Payne
14:05 G.I. Joe: Kobrin uzlet
16:30 RTL Vijesti
16:40 Najveći hrvatski misteriji
17:40 Lice s naslovnice
18:30 RTL Danas
19:10 RTL Vrijeme
19:15 Galileo
20:05 Kako izdresirati zmaja
22:00 Mr. Bean na praznicima
23:45 Taxi 3
01:25 Astro show
02:25 RTL Danas
03:10 Kraj programa
Kompletan program
NOVA TV
10:30 Zauvijek susjedi
11:30 Nad lipom 35
12:45 Noćna pošiljka
14:30 Trojanski rat
16:00 Zauvijek susjedi
17:00 Vijesti Nove TV
17:10 Zauvijek susjedi
17:25 inMagazin vikend
18:10 Lud, zbunjen, normalan
19:15 Dnevnik Nove TV
20:05 Dva smo svijeta različita
20:50 Dva smo svijeta različita
21:35 Cro Cop
22:30 Iskupljenje
00:30 Appaloosa
02:15 Plesom do snova
03:40 Astro savjetnik
05:05 Dnevnik Nove TV
Kompletan program
HTV3
10:32 Divlje obale: Gužva na obali
11:19 Duhovni velikani: Veliki biskup male biskupije - Antun Mahnić
11:51 Malo o velikima: Dragutin G. Kramberger
11:56 Stand up 3: Marijan Crtalić - Rob svog tijela
12:03 Direkt: Moj najdraži strah (2006.)
12:26 Opuzen Film Festival - Kronike
12:33 Lete ždralovi
14:06 Antologija dramskog programa: Mejaši
15:05 Intervju tjedna: Daniel Rafaelić
15:40 Garaža: Cold Snap
16:10 Večer s Joolsom Hollandom (39)
17:10 Posljednji prokletnik
18:42 Posljednji Iški Lopižari (2003.)
19:08 Dobra večer - "Moji refreni" Nikica Kalogjera (1984.)
20:03 Ustanak u Alleghenima
21:24 Dobar život
22:52 Avvantura Zadar Film Festival na HTV3: Posljednji dani u Jeruzalemu
00:09 Kronika Avvantura Zadar film festivala
00:19 Ususret Liburniji: Plati i ženi (2013.)
01:19 Medaljon
02:45 Dobra večer - "Moji refreni" Nikica Kalogjera (1984.)
Kompletan program
HTV4
11:25 Eurovijesti
11:30 DW: Global 3000
11:55 Dokumentarna reportaža
12:00 Dnevnik 1
12:15 Vrijeme RH
12:16 Bez komentara
12:18 Vrijeme EU
12:20 Regionalni dnevnik
12:44 Dokumentarna reportaža
13:00 Vijesti
13:10 Normalan život
13:53 Dokumentarna reportaža
14:00 Vijesti na engleskom jeziku
14:05 Sport
14:10 Vrijeme RH
14:11 Bez komentara
14:13 Vrijeme EU
14:15 DW: Sutrašnjica danas
14:40 Dokumentarna reportaža
14:55 Eurovijesti
15:00 Vijesti
15:05 Vrijeme RH - sutra
15:07 Vrijeme EU - sutra
15:08 U potrazi za svetim: Bog živih
16:00 Vijesti
16:05 Preurediti ili se preseliti
16:26 Bez komentara
16:30 Kulturna baština: Porečka stoljeća (1998.)
16:56 Bez komentara
17:00 Vijesti
17:10 Prizma
Kompletan program
RTL2
10:40 Moderna čuda
11:35 TV prodaja
11:50 Moderna čuda
12:45 Top.HR
14:00 InDizajn s Mirjanom Mikulec
14:35 Pervanov dnevnik
15:00 Dvornikovi
16:05 Moderna čuda
17:00 Moderna čuda
17:50 Chuck
18:45 Raymond
19:05 Raymond
19:35 Raymond
20:00 8 jednostavnih pravila
20:30 8 jednostavnih pravila
21:00 Slike Hollis Woods
22:55 Vreća puna love
00:40 Raymond
01:05 Raymond
01:30 Raymond
01:55 8 jednostavnih pravila
02:15 8 jednostavnih pravila
02:35 Pervanov dnevnik
03:05 Kraj programa
Kompletan program
FOX Life
11:10 Bivši
11:35 Gimnazijske traume
12:25 Ne vjeruj susjedi iz stana br. 23
12:50 Ne vjeruj susjedi iz stana br. 23
13:15 Kako izgledam?
14:05 Majke i nevjeste
14:30 Majke i nevjeste
14:55 Budi frajer
15:45 PRIVATNA PRAKSA
16:35 PRIVATNA PRAKSA
17:25 PRIVATNA PRAKSA
18:15 Emily Owens
19:05 Kućanice
20:00 Kućanice
20:55 Mama, tata i ona
22:45 Neustrašivi
00:30 Osveta
01:20 Osveta
02:10 Tijelo je dokaz
03:00 Tijelo je dokaz
03:45 Tijelo je dokaz
04:30 Tijelo je dokaz
05:15 Tijelo je dokaz
Kompletan program
FOX Crime
09:58 Smrt u raju
10:56 Novi stari slučajevi
12:00 Nijemi svjedok
13:05 Bostonsko pravo
14:00 Detektiv na Floridi
14:50 Detektiv na Floridi
15:45 Detektiv na Floridi
16:40 Inspektor Coliandro
18:31 Ovisni o kriminalu
18:55 Nijemi svjedok
20:45 Rasparačeva ulica
21:47 Zločinački umovi
22:38 Zločinački umovi
23:30 Smrt u raju
00:39 Nijemi svjedok
02:27 Nijemi svjedok
03:25 Ubojstvo, napisala je
04:15 Ubojstvo, napisala je
05:08 Ubojstvo, napisala je
Kompletan program
National Geo.
10:30 Zagonetni dosjei
11:00 Svih 360
11:45 Znanost glupog
12:15 Brain Games
12:45 Brain Games
13:15 Ništa od navedenog
13:45 Ništa od navedenog
14:15 Obračun nepobjedivih
15:10 Preživljavanje na Aljasci
16:05 Preživljavanje na Aljasci
17:00 Yukonsko zlato
18:00 Yukonsko zlato
19:00 Yukonsko zlato
20:00 Yukonsko zlato
20:55 Yukonsko zlato
21:55 Yukonsko zlato
22:55 Yukonsko zlato
23:55 Yukonsko zlato
00:50 Yukonsko zlato
01:45 Yukonsko zlato
02:30 Majmuni lopovi
02:55 Zona gradnje
03:15 Je li to istina?
03:35 Znanost glupog
04:00 Majmuni lopovi
04:20 Zona gradnje
04:45 Je li to istina?
05:10 Znanost glupog
05:30 Sekunde do katastrofe
Kompletan program
Nat Geo Wild
10:00 Istraživanje grabežljivaca: Krokodil
11:00 Divlji Kalahari
12:00 Tajni život grabežljivaca: U vodi
13:00 Tajni život grabežljivaca: Prikradanje
14:00 Tajni život grabežljivaca: Goli
15:00 Tajni život grabežljivaca: Izloženi
16:00 Opasni životinjski napadi
17:00 Opasni životinjski napadi
18:00 Divlji Brazil: Dragulji džungle
19:00 Kraljevi akvarija: Tajna riblja kristalna palača
20:00 Tajni život grabežljivaca: Izloženi
21:00 Opasni životinjski napadi
22:00 Opasni životinjski napadi
23:00 Divlji Brazil: Dragulji džungle
00:00 Kraljevi akvarija: Tajna riblja kristalna palača
01:00 Živ ili mrtav: Šume grizlija
02:00 Živ ili mrtav: Kalifornijski lovac
03:00 Divlji Brazil: Dragulji džungle
04:00 Kraljevi akvarija: Tajna riblja kristalna palača
05:00 Živ ili mrtav: Krv u vodi
Kompletan program
Discovery Channel
10:50 Sjeverna Amerika: Rođeni da budu divlji
11:40 Sjeverna Amerika: Ne možeš se sakriti
12:35 Sjeverna Amerika: Uči dok si mlad ili umri
13:30 Sjeverna Amerika: Na rubu divljine
14:25 Opaki strojevi: Brodovi
14:55 Opaki strojevi: Kopači tunela
15:20 Laboratorij Jamesa Maya: Epizoda 2
16:15 Teorije velikih mozgova: Hvatanje automobila
17:10 Ekstremni strojevi: Firestorm, Ice King, Gnasher
18:05 Krom iz podzemlja: Epizoda 6
19:00 Peta brzina: Epizoda 2
20:00 Brzi i glasni: 71 Cool Kingwood / Retro replika
21:00 Lovci na skladišta: Epizoda 7
21:30 Kraljevi dražbe: Stroj za komuniciranje s duhovima
22:00 Likvidator: Stvar povjerenja
22:30 Skladišni ratovi u Kanadi: Epizoda 16
23:00 Klondike: Epizoda 6
00:00 Bitka za prtljagu: Zgoditak iz rata
00:30 Bitka za prtljagu: Epizoda 12
00:55 Brzi i glasni: 71 Cool Kingwood / Retro replika
01:50 Lovci na skladišta: Epizoda 7
02:20 Kraljevi dražbe: Stroj za komuniciranje s duhovima
02:50 Likvidator: Epizoda 8
03:20 Skladišni ratovi u Kanadi: Epizoda 16
03:50 Klondike: Epizoda 6
04:45 A kako to oni rade?: Oluje / Lebdjelica
05:10 A kako to oni rade?: Ceste / Kovanice
05:35 Peta brzina: Epizoda 5
Kompletan program
Discovery Science
10:20 The Future of...: Immortality
11:10 The Future of...: Adventure
12:00 How Stuff's Made: Episode 10
12:30 WHAT'S THAT ABOUT?: BEDTIME STORIES
13:20 WHAT'S THAT ABOUT?: THE ART OF SEDUCTION
14:10 Punkin Chunkin 2011: Road to Punkin Chunkin: the Red, White, Blue &
15:00 The Kustomizer: Big Daddy's Toys
15:50 HOW IT'S MADE: GAME CALLS/MAYONNAISE/RAZOR BLADES/BUTTERFLY SAFETY
16:15 HOW IT'S MADE: CORN TORTILLAS/CRANKSHAFTS/BUSH PLANES/BIKE WHEELS
16:40 Space Voyages: Into The Unknown
17:30 Powering the Future: The Energy Planet
18:20 The Unexplained Files: Episode 2
19:10 Through the Wormhole with Morgan Freeman: When Did Time Begin?
20:00 Stephen Hawking's Universe: The Story of Everything
21:40 Dark Matters: Twisted but True: Episode 4
22:30 Alien Mysteries: The Reed Family
23:20 Alien Mysteries: Lights Over Stephenville
00:10 Stephen Hawking's Universe: The Story of Everything
01:45 Smash Lab: Crash Absorbing Concrete
02:35 Smash Lab: Blast Proof Building
03:30 Smash Lab: Hurricane Proof House
04:20 Smash Lab: Bomb Proof Plane
05:10 Smash Lab: Earthquake Proof House
Kompletan program
Eurosport
11:00 SWIMMING: European Championship in Berlin, Germany
11:25 SKI JUMPING: Summer Grand Prix in Hakuba, Japan
13:14 CYCLING: LeMond of Cycling show
13:35 SWIMMING: European Championship in Berlin, Germany
13:53 SWIMMING: European Championship in Berlin, Germany
15:29 SWIMMING: European Championship in Berlin, Germany
15:45 SWIMMING: European Championship in Berlin, Germany
17:55 SWIMMING: European Championship in Berlin, Germany
19:00 CYCLING: Tour of Spain
21:00 SWIMMING: European Championship in Berlin, Germany
22:00 CYCLING: Pro Cycling Challenge , USA
23:32 SWIMMING: European Championship in Berlin, Germany
01:00 SWIMMING: European Championship in Berlin, Germany
Kompletan program

Dobrodošli na TvProfil

Budući da ste prvi puta na ovom portalu odaberite svoju državu i svog kablovskog ili IPTV pružatelja usluga.


Hrvatska:

















Najtraženije

cinestar    draguljareva kći    fox    kosarka    liga prvaka    odbacena    pink    pink 2    pink film    pink movies    pink premium    rtl    sarajevo    srbija    tlc    toscana   

Korisnici odabrali filmove


Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me