Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
Nad lipom 35
Nad lipom 35
serija | Komedija
Srijeda | 14:35 | NOVA TV
Film Serija Sport Informativni Dokumentarni Crtani Show

Trenutno Prijepodne Poslijepodne Večeras
   
HTV1
14:41 Jelovnici izgubljenog vremena: Orada ili komarča, kraljica oborite ribe
15:02 Viktorijanska farma
16:03 Jedan sasvim običan dan
17:00 Vijesti u 17
17:15 TV kalendar
17:31 Hrvatska uživo
18:13 HAK - promet info
18:19 Odmori se, zaslužio si
18:59 Dnevnik 2
19:51 Vrijeme
19:54 Loto 7/39
20:00 Berlinska saga
20:55 Iskra života
22:34 Otvoreno
23:10 Dnevnik 3
23:25 Vijesti iz kulture
23:33 Sport
23:37 Vrijeme
23:44 Kuća od karata
00:37 Večer na 8. katu: Jakša Fiamengo
01:26 Rekonstrukcija: Gustafi
01:52 Šušur
02:38 Iskra života
04:12 Skica za portret
04:17 Jelovnici izgubljenog vremena: Orada ili komarča, kraljica oborite ribe
04:37 Hrvatska uživo
05:19 Otvoreno
05:50 Talijanska mlada
Kompletan program
HTV2
14:01 Neka glazba ne utihne
15:31 Junak u kuhinji
15:59 Regionalni dnevnik
16:31 Velikani sporta
17:00 Bitange i princeze
17:37 Milostiva prije svega
18:06 Brodovi hranitelji: Posljednji vinari
18:39 Dubine: Čovjek u podzemlju
19:12 Luda kuća
19:49 Ratnici divljine: Životinjske vojske
19:54 Na adrenalinskom rubu: Skakanjem do oblaka
20:09 Glazba, glazba...
20:25 Nogometna LP
20:35 Nogometna LP: Salzburg - Dinamo, 1. pol.
21:30 Nogometna LP
21:45 Nogometna LP: Salzburg - Dinamo, 2. pol.
22:35 Nogometna LP
23:20 Vrijeme na Drugom
23:26 Vikinzi
00:16 Viši inspektor Banks
01:45 Velečasni Brown
02:29 Velikani sporta
02:55 Noćni glazbeni program - Spotovi
05:25 Noćni glazbeni program: Klapa Filip Dević - Split Zagrebu
Kompletan program
RTL
14:55 Kriza
15:30 Andrija i Anđelka
16:00 Andrija i Anđelka
16:30 RTL Vijesti
16:55 Andrija i Anđelka
17:00 Wipeout
17:55 Sve u šest
18:30 RTL Danas
19:10 RTL Vrijeme
19:15 Pet na pet
20:05 Wipeout
20:55 Wipeout
21:40 Andrija i Anđelka
22:15 RTL Direkt
22:50 Andrija i Anđelka
23:30 Kriza
00:10 Kriza
00:45 CSI
01:35 CSI
02:25 Astro show
03:25 RTL Danas
04:05 Kraj programa
Kompletan program
HTV3
15:40 Kronika Vukovar film festivala
15:45 Šahovski komentar: Lov na damu
16:05 Treći element: Zagonetni neandertalci
16:51 Znanstvena petica - portreti: Juraj Grizelj
16:58 Kulturna baština: Vila Ružić
17:13 Zemlje - ljudi - pustolovine: Otkrivamo Poljsku: Od Szczecinskog zaljeva do močvara Biebrze
17:56 Mušketiri
18:49 Molto cantabile: Luciano Batinić
20:11 316
21:25 Kronika Foto dani mladih
21:32 Prekid programa zbog čitanja: Goran Ferčec - Ovdje neće biti čuda
21:42 Kronika Liburnia film festivala
21:51 Generacija Y: Studentske razmjene
22:19 Kronika Avvantura film festivala Zadar
22:24 Juraj Dalmatinac
22:53 Kronika Vukovar film festivala
23:01 Zvjezdane staze: Nova generacija
23:46 Twin Peaks
00:35 Na rubu znanosti: David Icke
01:14 Molto cantabile: Luciano Batinić
02:42 Kronika Vukovar film festivala
02:52 Kronika Foto dana mladih
Kompletan program
HTV4
15:05 Cetinom do Trilja
15:47 Reportaže iz DJH
15:55 Vrijeme RH danas
15:56 Bez komentara
15:58 Vrijeme Europa danas
16:00 Regionalni dnevnik
16:30 Dobro je znati
17:00 Vijesti u 17
17:15 Osijek: Ljetna Panorama
18:00 Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
18:05 Jugoslavenske tajne službe: Udar Titove šake
19:00 Dnevnik 2
19:52 Vrijeme RH - sutra
19:53 HAK - promet info
19:54 Vrijeme Europa - sutra
19:55 Vijesti na engleskom jeziku
20:00 Osijek: Ljetna Panorama
20:45 Kulturna baština: Zagrebački ZOO
21:00 Vijesti
21:10 Predstavljanja izbornih programa: VI. izborna jedinica
22:14 Vijesti
22:24 Regionalni dnevnik
22:54 Vrijeme RH - sutra
22:55 Bez komentara
22:59 Vrijeme Europa - sutra
23:00 Vijesti
23:05 Jugoslavenske tajne službe: Udar Titove šake
00:00 Dnevnik 2
00:52 Vijesti iz kulture
01:00 Vijesti
01:05 Otvoreno
Kompletan program
SPTV
14:00 Mininogomet, EURO 2016.: Španjolska - Francuska
14:55 Mininogomet, EURO 2016.: Austrija - Latvija
16:00 Vijesti AJB
17:00 Mininogomet, EURO 2016.: Rusija - Poljska
17:55 Mininogomet, EURO 2016.: Mađarska - Srbija
18:55 Mininogomet, EURO 2016.: Hrvatska - Engleska
19:55 Mininogomet, EURO 2016.: Njemačka - Švicarska
20:55 Sportske vijesti
21:00 Vijesti AJB
21:30 Kontekst
22:00 Vijesti AJB
23:05 Sportske vijesti
23:35 Istinom do gola, emisija
00:30 Mininogomet, EURO 2016.
Kompletan program
HNTV
14:00 Hajduk - Dinamo
15:50 Cibalia - Istra 1961
17:40 Ljetni kamp HNS-a
18:10 GNK Dinamo - FK Vardar
20:00 Osijek - Hajduk
21:50 Ljetni kamp HNS-a
22:20 Hajduk - Dinamo
00:10 Treće poluvrijeme
01:00 Infokanal
Kompletan program
Brazzers TV
15:08 Angel's All Shades Of Babes
15:35 Fucking My Bunnies!
16:00 Doc Loosen Up My Throat!
16:22 Shadow Of A MILF
16:46 I'll Make You Feel Right
17:13 Tennis Academy
17:41 Student Hookups
18:03 Preach To The Perverted
18:44 Hourglass Figure
19:11 Night Creatures
19:35 Happy Anniversary, Slut!
20:00 Never a Bore When You're Four
20:22 Bijoux From France!
21:00 Truth or Dare Anal Sex
21:22 Big Boobs In Uniforms
22:00 Perks of the Penthouse Suite
22:22 Cell Sisters
22:47 Encounters
23:13 Student Search
23:40 I Fucked My Ex Yesterday
00:00 Big White Phat Anal Booty
00:22 The Designer
00:44 Back Room Bangathon
01:11 Yoga Retreat
01:31 Amicable Payment
01:53 30 & Married
02:21 Bribing The Law
02:45 Bottoms Up!
03:12 Kiss Get Fucked
03:39 Multi Orgasmic Massage
04:00 Big Tits in Field Hockey
Kompletan program
RTS1
15:02 Ekipa
15:25 Ovo je Srbija
16:13 Pozorište u kući
16:50 TV Zabavnik: Švedska
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Šta radite bre?
17:42 Beogradska hronika
18:25 Oko
19:00 Slagalica
19:22 Vreme
19:30 Dnevnik
20:06 FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA
20:40 Fudbal - Liga šampiona: Mančester siti - Steaua, prenos
22:36 FUDBAL - LIGA ŠAMPIONA
22:45 Dnevnik
23:05 Kulturni dnevnik
23:22 SPORTSKI DNEVNIK
23:33 Fudbal - Liga šampiona, plej of, pregled
00:10 Uvrnuti
00:55 Vesti
01:00 Zatočenici Sunca
02:28 Kraljica Izabela
03:00 Vesti (04.00,05.00)
03:45 Gastronomad
04:03 Oko
04:34 Pozorište u kući
05:09 Kazneni prostor 2
05:47 VERSKI KALENDAR
Kompletan program
TV1
14:20 ANIELA
15:05 Put oko svijeta
16:00 Oluja
17:00 DNEVNIK U 17
17:25 Kinali Kar
18:25 Ruža
19:00 Dnevnik u 19
19:40 Sport
19:45 Vrijeme
20:00 Isabel
21:00 Oluja
21:50 Kradljivac srca
22:40 Ispod soli
00:50 Gospodin Schmidt
02:00 Dnevnik u 19
02:50 Noćni reprizni program
Kompletan program
BHT1
14:15 Liga šampiona u nogometu, pregled
15:00 Etnofest Neum 2016, snimak
17:00 CCI: 12 neophodnih
17:30 Mini school
17:45 Duško Dugouško
18:00 Vrijeme zločina
18:50 Stanje na putevima i vremenska prognoza
19:00 Dnevnik 2
19:35 Shuga
20:00 Shuga
20:25 Vrijeme zločina
21:15 Interview 20: Semira Hoffman
22:15 Vijesti
22:30 Recept za uspjeh
23:00 Shuga
23:25 Shuga
23:50 Vrijeme zločina
00:40 Tajne biljaka
01:30 Pregled programa za četvrtak
Kompletan program
SK1.rs
14:45 Pregled NASCAR: Bristol Night Race
15:45 Euroleague - Special: Obradovic - More Than a Coach
16:15 CHTV: Icons - Lampard, Zola and Nevin
17:30 Pregled ruske lige
18:00 Barca TV: Welcom Andre Gomes
18:30 Pregled portugalske lige
19:15 Inside Grand Prix - Belgium
19:45 NFL - Hard Knocks: LA Rams
21:45 La Liga magazin
22:15 Pregled nemačkog kupa
23:00 Max Bet VESTI
23:30 ATP Uncovered
00:00 Top Tenn!s
00:30 CHTV: Born in Serbia, Made in Chelsea
01:00 WTA Premier New Haven 1/8 Finale
02:30 Ekstrenmi Svet Sporta
03:00 MUTV
Kompletan program
SK3
13:30 Njemački kup: Carl Zeiss Jena - Bayern
15:15 Španjolska liga: Barcelona - Betis
17:00 Pregled ruske lige
17:30 Njemački Kup: Trier - Dortmund
19:30 Svijet sporta magazin
20:00 Pregled portugalske lige - Portugol
20:30 Zlatni momenti YU sporta
20:45 ATP Uncovered
21:15 Moto GP Brno: Moto 3 - UTRKA
22:15 Moto GP Brno: Moto 2 - UTRKA
23:30 Moto GP Brno: Moto GP - UTRKA
00:45 Španjolska liga: Gijon - Athletic Bilbao
02:30 Pregled nizozemske lige
03:30 NASCAR - Bristol Night Race: Pregled
04:30 Premier League: Burnley - Liverpool
Kompletan program
SK2.rs
15:00 Svet sporta magazin
15:25 ATP Uncovered
16:25 Pregled nemačkog kupa
16:55 Pregled NASCAR: Bristol Night Race
17:50 KHL: Metallurg MG - CSKA
20:00 Pregled ATP Masters Cincinnati
20:55 Španska liga: Atletico Madrid - Alaves
22:45 Premier League: WBA - Everton
00:40 Ruska liga: Spartak - Krasnodar
02:30 Danska liga: Midtjylland - Sonderjyske
04:10 Segunda Division: Numancia - Levante
05:45 Premier League: Sunderland - Middlesbrough
Kompletan program
RTS2
14:36 Crtani filmovi
15:20 Putevi lepote: Indija
16:10 Prag sela Srbije: Cernica
17:10 Likvidacija
18:00 Džez face: Bernard Alison, treći deo
18:30 Koridori
18:55 Zajedno za prirodu
19:10 Ekskluzivno: Karta u jednom pravcu
19:45 Geolinove reportaže: Marta i mala vidra
20:01 Život i standardi: Vreme žetve
20:30 Muzički razgovori u SANU - Smejati se muzikom
21:22 Likvidacija
22:09 Pustoš
23:59 Evolucija na delu: Vukovi, vodeni sisari
00:51 Bunt: Bolesna štenad i sinestezija
01:25 Evropa kroz koncerte
02:10 Trezor
03:07 Fudbal - LŠ: Mančester siti - Steaua, Kv. za LŠ, plej of, snimak
04:37 Evolucija na delu: Vukovi, vodeni sisari
Kompletan program
Preporučeni kanali:
×
×
×
×
×
×
×
×

Dobrodošli na TvProfil

Budući da ste prvi puta na ovom portalu odaberite svoju državu i svog kablovskog ili IPTV pružatelja usluga.


Hrvatska:

















Najtraženije

axn    b92    cinestar    danas na jelovniku    fox    fudbal    hbo    kosarka    nova tv    pink    rtl    rts    rts1    rukomet    srbija    tv1000   

Korisnici odabrali filmove


Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me