Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
Dobra žena
Dobra žena
serija | Drama
Petak | 11:10 | BHT1
Film Serija Sport Informativni Dokumentarni Crtani Show

Trenutno Prijepodne Poslijepodne Večeras
   
HTV1
10:01Tradicije koje spajaju: Ljudi korijeni
10:57Dr. Oz
11:40TV kalendar
12:00Dnevnik 1
12:15Sport
12:18Vrijeme
12:25Boja strasti
13:11Svaki dan dobar dan: Kile gore, kile dolje
13:42Labirint
14:29Riječ i život: Život u svjetlu Isusa
15:06Pozitivno
15:32Znanstveni krugovi
15:59Što vas žulja
16:29Regionalni dnevnik
16:50Vrijeme
16:53HAK - promet info
17:00Vijesti
17:21Hrvatska uživo
18:03Stipe u gostima
18:35Iza ekrana
18:59Volonteri
19:30Dnevnik
19:58Sport
20:05Vrijeme
20:11Samo dvaput se živi
22:08Noćna kavana
22:55Vrijeme
22:58Vijesti iz kulture
23:13Oružje i ljudi
00:38Ubojiti instinkt: Slučajevi agentice Candice Delong
02:05Božić u Canaanu
Kompletan program
Arena Sport 1.hr
10:30SG: USAIN BOLT, Dokumentarni film
11:00LORIENT - ST ETIENNE, Nogomet
13:00NAPOLI - PARMA, Nogomet
15:00MALAGA - DEPORTIVO LA CORUNA, Nogomet
17:00HAJDUK - ISTRA, Nogomet
19:00PREGLED BELGIJSKE LIGE, Nogomet
19:30PREGLED MAX TV PRVE LIGE JESENSKI DIO, Nogomet
20:00NAJAVA FRANCUSKE LIGE, Nogomet
20:30LENS - NICE, Nogomet
22:30TOTAL ITALIAN FOOTBALL, Nogomet
23:00NFL GAMEDAY / NFL EXTRA, Američki nogomet
00:00WSOP 2014 8/B, Poker
01:00MAGAZIN LIGE PRVAKA, Nogomet
01:30DETROIT - NEW YORK ISLANDERS, Hokej na ledu
04:30FIBA MAGAZIN, Košarka
05:00BARCELONA - PSG, Nogomet
Kompletan program
KlasikTV
10:13Nepovratno
10:30Dječja TV
11:16Kraljevski voz
12:40Kad te moja čakija ubode
13:00Bolje je umeti
14:42Prihvatna stanica
15:00Silom otac
16:25Filmske vijesti 48
16:30Ode Eddy
17:00Biće skoro propast sveta
18:18Punčke
18:46Pohvala ruci
19:00Lične stvari
20:33Fatamorgana
20:40Hlapićeve nove zgode 13
21:05Miris dunja
22:45Kakav divan dan
23:00Već viđeno
00:38Filmske vijesti 48
00:44Tulum
01:00Buđenje iz mrtvih
03:10Lične stvari
04:45Sajmište
05:00Već viđeno
Kompletan program
HTV2
10:13Degrassi
10:37Indeks
11:10Village Folk: Samoposluživanje na seoskom gospodarstvu
11:22Putovanja željeznicom (4): Vlakom kroz Baskiju
12:10Val Gardena: Svjetski skijaški kup - spust (M)
13:37Ubojstvo, napisala je
14:28Božić u Canaanu
15:58Tree Hill
16:39Tree Hill
17:12Briljanteen
17:55Rukomet - EP (Ž): Crna Gora - Španjolska
19:31Glazba, glazba...
19:43Slatke tajne
20:12Springsteen i ja
21:34Ubojstva bez kajanja
23:15Zločinački umovi
23:59Sinovi anarhije
00:58Policijska urota
02:33Slatke tajne
02:57Noćni glazbeni program - spotovi
04:49Noćni glazbeni program: S nostalgijom 20. godina, snimka koncerta (2004.)
Kompletan program
Arena Sport 2.hr
10:15KORBOV - LEE, Boks
10:40PARTIZAN - JUG, Vaterpolo
12:00IRSKA - AUSTRALIJA, Ragbi
13:30SG: MAL MENINGA, Dokumentarni film
14:00SEATTLE - SAN FRANCISCO, Američki nogomet
16:00VESZPREM - VOJVODINA, Rukomet
17:30SG: MUHHAMAD ALI, Dokumentarni film
18:00LOS ANGELES - ST LOUIS, Hokej na ledu
20:00PARTIZAN - KRASNY OKTOBR, Košarka
21:30SG: RAFAEL NADAL, Dokumentarni film
22:00BENAVIDEZ - HERERA / KORBOV - LEE, Boks
23:00CRVENA ZVEZDA - JADRAN HN, Vaterpolo
00:00IRSKA - AUSTRALIJA, Ragbi
02:00VESZPREM - VOJVODINA, Rukomet
03:30SG: MUHAMMAD ALI, Dokumentarni film
04:00MICHIGAN - ARIZONA, Košarka
Kompletan program
KinoTV
10:06Priča o filmu 1: Karta do zvijezda
10:10Posljednji osvetnici 1
11:41Priča o filmu: Ubijte glasnika
11:43Ubijte glasnika - Intervju sa Jerremy Rennerom
11:49Diplomacija: Redatelj Volker Schlöndorff
11:52Priča o filmu 1: Karta do zvijezda
11:56Priča o filmu 2: Karta do zvijezda
12:00Orkestar u gostima
13:44Priča o filmu: Ubijte glasnika
13:47Ubijte glasnika - Intervju sa Jerremy Rennerom
13:53Diplomacija: Redatelj Volker Schlöndorff
13:57Priča o filmu 1: Karta do zvijezda
14:00Dvojnica
15:52Priča o filmu: Ubijte glasnika
16:00Bratsko ubojstvo
17:48Priča o filmu: Ubijte glasnika
17:51Ubijte glasnika - Intervju sa Jerremy Rennerom
17:57Diplomacija: Redatelj Volker Schlöndorff
18:01Priča o filmu 1: Karta do zvijezda
18:05A bio je miran čovjek
19:55Priča o filmu: Ubijte glasnika
19:58Ubijte glasnika - Intervju sa Jerremy Rennerom
20:04Diplomacija: Redatelj Volker Schlöndorff
20:06Priča o filmu 1: Karta do zvijezda
20:10Priča o filmu 2: Karta do zvijezda
20:15Carstvo ubojica
22:15Svi dečki vole Mandy Lane
23:45Atlas oblaka
02:35A bio je miran čovjek
04:10Svi dečki vole Mandy Lane
Kompletan program
RTL
09:55Hitna služba
10:55Pomorska ophodnja
11:50TV prodaja
12:05Pomorska ophodnja
13:05Hitna služba
14:00Pet na pet
14:50Vatre ivanjske
15:50Kaubojke i anđeli
16:30RTL Vijesti
16:50Kaubojke i anđeli
17:55Sve u šest
18:30RTL Danas
19:10RTL Vrijeme
19:15Pet na pet
20:00Vatre ivanjske
21:05Tri, dva, jedan - peci!
22:45Duh Božića
23:05Eurojackpot
23:10Duh Božića
00:35U raljama zvijeri
02:20Heroji iz strasti
03:15RTL Danas
04:00Kraj programa
05:00RTL Danas
Kompletan program
Brazzers TV
10:35Hot One Nighter
11:05The Initiation Of Ava Dalush
11:30A Family Affair
12:00Check Out My Ass!: A Day At The Cuntry Club
12:30Secret Lives Of Kept Wives
13:00Tight & Tiny Teens Backdoored By Big Ones!: Butt Flashes On The Beach
13:30My Hot Au Pair
14:00Bisexual Secretaries Inc: The Perfect Secretary
14:30Big Titted MILFs
14:50Tigerr Benson's World Of Cosplay
15:15Teens Like It Big: 21 Hump Street
15:40The Big Press Announcement
16:00Bottoms Up!
16:25Preach To The Perverted
16:50Red Lingerie And Black Floral Stockings
17:15Big Fish In A Little Pond
17:45Splish Splash. I Want Cock In My Vag!
18:1030 & Married
18:35Hot One Nighter
19:05The Initiation Of Ava Dalush
19:30A Family Affair
20:00Check Out My Ass!: A Day At The Cuntry Club
20:30Secret Lives Of Kept Wives
21:00Tight & Tiny Teens Backdoored By Big Ones!: Butt Flashes On The Beach
21:30My Hot Au Pair
22:00Mind Fuck
22:25Best Of British
22:50Girls Who Love 12": Large Instrument
23:15Big Boobs In Uniforms
23:40Asians Luv Big Meat: How To Get A Better Grade
00:00Fashionable Fuckers
Kompletan program
BHT1
09:55Plesna akademija
10:20Novi klinci s Beverly Hillsa
11:10Dobra žena
12:00Dnevnik 1
12:25Izlaz
13:30Planeta drveća
14:00Vijesti
14:15Točak
15:00Ekologika
15:30Okruženje
16:30BiH danas
17:00BH gastro kutak
17:30Dizajn
18:00Konačno petak
19:00Dnevnik 2
19:30Vidljivo bolje, svečana promocija BHRT DTV
20:00Uloga javnih medija
20:30Veliki ekran: Abdulah Sidran
21:00Sjećaš li se, Dolly Bell
22:45Dnevnik 3
23:15Dimenzija više
23:45EP ukometu (ž) 2014: Polufinale, snimak
01:30Vrijeme zločina
02:20Pregled programa za subotu
Kompletan program
NOVA TV
09:00Inspektor Rex
11:00Predstavljanje predsj. kand.
11:15Zauvijek susjedi
11:55inMagazin
12:44PBZ financijska edukacija
12:45Inspektor Rex
13:45Inspektor Rex
14:40Ninja ratnici
15:10Zauvijek susjedi
15:50Kud puklo da puklo
17:00Vijesti Nove TV
17:25inMagazin
19:13PBZ financijska edukacija
19:15Dnevnik Nove TV
20:05Crna ruža
21:00Želim život
00:00Šuška se šuška
01:55Alcatraz
02:40Alcatraz
03:25Frikovi
04:15Astro savjetnik
Kompletan program
FTV
10:10Nevjesta sa ožiljkom
10:55Naša mala klinika
11:40Škola za vampire
12:00Dnevnik 1
12:15Vatre ivanjske
13:10Bolji život
13:55Svakodnevnica: humor
14:25Dnevnik D
14:45Vragolasti Denis
15:15Vijesti
15:25Nevjesta sa ožiljkom
16:10Naša mala klinika
17:00Federacija danas
17:30Bolji život
19:00Kako dresirati zmaja
19:30Dnevnik 2
20:10TV Bingo Show
21:00Mreža
21:45Lud, zbunjen,normalan
22:15Dnevnik 3
22:45Djed Pras
00:15Moja kuhinja, moja pravila
01:20Dnevnik 3
01:50Pregled programa za subotu
Kompletan program
RTS1
10:30Na skriveno te vodim mesto: Dragan Jovanović
11:00Nadljudski izazovi
11:30Orkestar
11:55Posetilac
12:00Dnevnik
12:15Sport plus
12:25Vreme, stanje na putevima
12:30Kulturni dnevnik
12:45Bouns
13:30U gori raste zelen bor (12)
15:00Ovo je Srbija
15:49Vojna akademija
16:50TV Zabavnik
17:00Dnevnik RT Vojvodina
17:20Šta radite bre?
17:45Beogradska hronika
18:25Oko
19:00Slagalica
19:17Mali dnevnik
19:30Dnevnik
20:05Vojna akademija
21:00Studio 3
22:25Legenda o Dragomanicima
23:00Dnevnik
23:20Kulturni dnevnik
23:35SPORTSKI DNEVNIK
23:55Bouns
00:40Vesti
00:45Krojačeva tajna
02:20Život je čudo
03:00Vesti (04.00,05.00)
Kompletan program
SK3
09:15Euroleague: CSKA - Limoges
11:00Svijet nogometa
11:30Euroleague: Valencia - Neptunas
13:15Odbojka Liga prvaka (M): Lokomotiv - Jastrzebski
15:00Premier League: Match Pack
15:30Barca TV: Barcelona - Huesca
17:15Najava španjolske lige
18:00Euroleague: Nizhny - Unics
19:45CHTV News
20:15Euroleague: Alba - Cedevita
22:00Najava Premier League
22:30Euroleague: Crvena Zvezda - Laboral Kutxa
00:15Euroleague: Panathinaikos - Barcelona
02:00Chelsea TV: Derby - Chelsea
03:45Španjolska liga: Celta - Almeria
Kompletan program
OBN
10:45Top shop
11:00Stol za 4
11:55OBN Info
12:10Internet Magazin
12:50Neželjene
13:15Neželjene
13:40Vrijeme osvete
14:35Top shop
14:50Odbačena
15:45Dila
16:30OBN Info
16:35Dila
17:05Igra sudbine
17:35Igra sudbine
18:00Igra sudbine
18:25Igra sudbine
18:50OBN Info
19:15OBN Sport
19:25Internet Magazin
20:00Dila
21:10Vrijeme osvete
22:05Odbačena
23:00Neželjene
23:25Neželjene
23:45Internet Magazin
00:10Balkan Astro Centar
02:10Astro
04:10OBN Info
04:35OBN Sport
04:40Čuvari planete
Kompletan program
Prva
09:45Brusko
11:00Fantastik šou
13:00Tačno 1
14:00Divlja mačka
15:00Ukradena ljubav
16:00Ljubav,vera,nada
17:00Odbačena
18:00Vesti
18:20Exkluziv
18:40Exploziv
19:15Divlja mačka
20:00Loto
20:10Odbačena
21:15Veče sa Ivanom Ivanovićem
23:00Crni Gruja
00:00Eko gerila
00:30Noćni žurnal
00:45Privatni doktor
Kompletan program
FOX Life
10:03Vraške sluškinje
10:52Šaptačica duhovima
11:43Uvod u anatomiju
12:34Lorraine Pascal: Jednostavni recepti iz pećnice
13:07Lorraine Pascal: Jednostavni recepti iz pećnice
13:41Kako izgledam?
14:35Bivše holivudske supruge
15:25Cougar Town
15:52Cougar Town
16:18Nova cura
16:43Sretno rastavljeni
17:11Vraške sluškinje
18:06Gimnazijske traume
19:00Uvod u anatomiju
19:57Šaptačica duhovima
20:55Božićna zvijezda
22:42Cougar Town
23:10Cougar Town
23:39Vještice iz East Enda
00:30Vještice iz East Enda
01:18Sve što biste trebali znati o seksu
02:10Lorraine Pascal: Jednostavni recepti iz pećnice
02:40Lorraine Pascal: Jednostavni recepti iz pećnice
03:16Kako izgledam?
04:04SUCI ZA STIL 5-7
04:32Bivše holivudske supruge
Kompletan program
FOX Crime
09:45Ubojstvo, napisala je
10:40Navy CIS
11:35Rimski forenzičari
12:40Otac Brown
13:45Taksi Brooklyn
14:45Oni koji ubijaju
15:40Nijemi svjedok
16:45Monk
17:45Transporter
18:45Rimski forenzičari
19:55Navy CIS
20:50Otac Brown
22:00Istrage gospođice Fisher
23:00Transporter
00:00Rasparačeva ulica
00:55Jedinica
01:50Otac Brown
02:45Ubojstvo, napisala je
03:35Oni koji ubijaju
04:20Obavještajci
Kompletan program
Preporučeni kanali:
×
×
×
×
×
×

Dobrodošli na TvProfil

Budući da ste prvi puta na ovom portalu odaberite svoju državu i svog kablovskog ili IPTV pružatelja usluga.


Hrvatska:

















Najtraženije

b92    cinemania    fox    kad lisce pada    pink    pink 2    pink action    pink comedy    pink film    pink movies    pink premium    rtl    rukomet    sam u kuci    tlc    universal   

Korisnici odabrali filmove


Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me