Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
Koja je ona prava?
Koja je ona prava?
film | Komedija
Ponedjeljak | 06:15 | TV 1000
Film Serija Sport Informativni Dokumentarni Crtani Show

Trenutno Prijepodne Poslijepodne Večeras
   
HTV1
07:11 Dobro jutro, Hrvatska
08:00 Vijesti
08:11 Dobro jutro, Hrvatska
09:00 Vijesti
09:11 Dobro jutro, Hrvatska
10:00 Vijesti
10:10 Dobro jutro, Hrvatska
10:22 Dr. Bergmann, seoski liječnik
11:09 Treća dob
11:36 Sigurno u prometu
11:43 TV kalendar
12:00 Dnevnik 1
12:15 Sport
12:18 Vrijeme
12:20 Klinika
12:29 Zaljubljena u Ramona
13:20 Dr. Oz
14:05 Plodovi zemlje
15:00 Dobar dan, Hrvatska
15:58 Detektiv Murdoch
16:42 TV kalendar
17:00 Vijesti u 17
17:14 Vrijeme
17:15 HAK - promet info
17:20 Kod nas doma
18:07 Potjera
18:58 Vrijeme
19:00 Dnevnik 2
19:41 Snow Queen Trophy vinjete
19:44 Vrijeme
19:47 Tema dana
Kompletan program
HTV2
08:03 Juhuhu
08:05 Profesor Baltazar: Obućar Kroko
08:10 Moj mali poni
08:21 Juhuhu
08:23 Tip i Tipi
08:30 Juhuhu
08:31 Vedranovi velikani: Luka Prnjak
08:46 Artur
09:13 Čudesno putovanje ježa Aladina
09:21 Pripovjedač bajki
09:48 Školski sat: Afrika
10:20 Degrassi
10:45 U drugom svijetu
11:11 Indeks
11:42 Ubojstvo, napisala je
12:30 Drevni misteriji: Atlantida
12:38 Veličanstveni kolači Fione Cairns
13:26 Male priče o Božiću: Komercijalni Božić
13:37 A Mission for Christmas
15:02 Hit dana
15:11 Lampice, lampice, svijetle cijelu noć
16:00 Regionalni dnevnik
16:43 City Folk 2017 Best of
17:12 Stilske staze: Oslikavanje tijela
17:18 Hit dana
17:30 Dr. Bergmann, seoski liječnik
18:13 Čuda svijeta: Utvrda Margat
18:20 TV Bingo
19:00
Uživo
Alta Badia: Svjetski skijaški kup - paralelni veleslalom (M)
20:05 Stadion
21:00 Plavuša s Harvarda 2
Kompletan program
RTL
07:50 TV PRODAJA
08:05 Potraga za nekretninom: Preuređenje
09:00 TV PRODAJA
09:15 Potraga za nekretninom: Preuređenje
10:25 TV PRODAJA
10:40 Iza kulisa: Život na vagi
11:20 Na kavi kod Doris
12:30 Obožavaj ili prodaj
13:25 Kućice iz snova: Stil života
14:20 Kupuj i prodaj
15:20 Flip or flop
15:50 Snježno kraljevstvo
16:30 RTL Vijesti
17:00 Snježno kraljevstvo
18:15 Snježna groznica
18:25 RTL Vrijeme
18:30 RTL Danas
19:30 Potraga
19:50 RTL Vrijeme
20:00 Umri muški 5: Dobar dan za umiranje
21:55 Tri, dva, jedan - peci!, specijal
22:15 RTL Direkt
23:00 Tri, dva, jedan - peci!, specijal
00:15 Parovi ubojice
01:10 Kronike zločina 2017.
01:45 Kronike zločina 2017.
02:20 Astro show
03:20 Kraj programa
04:00 RTL Direkt
04:30 Potraga
04:50 Lego Nexo Knights
Kompletan program
HTV3
06:50 Pa to je samo novac
08:10 Art deco
08:40 Opera box
09:10 Antologija dramskog programa: Pijanist, TV drama
10:40 Treći format
11:30 Šahovski komentar: Bosiočić - Yilmaz
11:50 Uoči Božića - Simfonijski orkestar i Zbor HRT-a, dirigent Pavle Dešpalj - V. Lisinski, 16.12.2010.
13:10 Miris baruta
14:00 Odbojka
14:25 Glazbeni specijal: Zbor HRT-a u Beču!
14:55 Jesen Čejena
17:25 Zvjezdane staze: Nova generacija
18:10 Putovanja željeznicom: Vlakom kroz sjevernu Argentinu
18:55 Salsa filarmonica - V. Lisinski 28.04.2010.
20:00 Skica za portret: Stipe Nobilo - Crkva Sv. Josipa u Vela Luci
20:05 Knjiga ili život
20:35 Jedno djelo: Vojin Bakić - Svjetlonosni oblici
20:45 Na rubu znanosti: Majstor Zhang - Kineske tradicije danas
21:40 Uvijek otvoreni
22:10 Zvjezdane Staze: Deep Space 9
22:55 Prva pobjeda
01:35 Direkt: Bračne vode
02:00 Vijesti iz kulture
02:10 Slikarstvo svijeta: Ilya Repin
02:15 Uvijek otvoreni
02:45 Salsa filarmonica - V. Lisinski 28.04.2010.
Kompletan program
HTV4
07:59 Studio 4
08:00 Vijesti
08:10 Studio 4
08:30 Vijesti
08:35 Studio 4
09:00 Vijesti
09:10 Studio 4
09:30 Vijesti
09:35 Studio 4
10:00 Vijesti
10:10 Studio 4
10:30 Vijesti
10:35 Studio 4
11:00 Vijesti
11:10 Studio 4
11:30 Vijesti
11:35 Studio 4
12:00 Dnevnik 1
12:15 Sport
12:18 Vrijeme
12:20 Studio 4
13:00 Vijesti
13:10 Studio 4
13:30 Vijesti
13:35 Studio 4
14:00 Vijesti
14:10 Vijesti na engleskom jeziku
14:15 Studio 4
14:30 Vijesti
14:35 Studio 4
15:00 Vijesti
Kompletan program
SPTV
07:25 Moj savez - Savate, emisija
08:00 Lopta AJB
09:15 Media talenti
09:20 Biciklizam Turska, sažetak
10:15 Sport nedjeljom, emisija
12:00 Vijesti AJB
12:45 Mojih 5'
12:55 Sportske vijesti
13:00 Vijesti AJB
13:05 Rukomet, SP (Ž), ½ finale
14:55 Sportske vijesti
15:00 Vijesti AJB
15:30 Gillette sport, magazin
15:55 Sportske vijesti
16:00 Vijesti AJB
17:00 PeJURAtivno
17:15 Nogomet, HT Prva liga: Slaven B. - Lokomotiva, snimka
19:00 Vijesti AJB
19:05 Sports max, magazin
19:30 Prezentacija EOO
20:00 Hoću kući AJB
20:30 Ljudi i moć AJB
21:00 Sportska emisija
21:25 PeJURAtivno
21:55 Sportske vijesti
22:00 Vijesti AJB
23:00 Rukomet, SP (Ž), finale
01:00 Nogomet, HT Prva liga: Slaven B. - Lokomotiva, snimka
02:50 Obaranje ruke Svjetski kup Zloty
04:30 W5 kickboxing, Dubrovnik 2017.
Kompletan program
HNTV
12:00 TV prodaja
12:15 Škole nogometa - NK Studentski grad
12:45 Projekt Gunja
13:10 TV prodaja
13:25 Festival Cup Varaždin
13:55
Uživo
NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva
15:00 TV prodaja
15:15 Novo Vrijeme - Futsal Dinamo
17:05 TV prodaja
17:20 Pregled Druge HNL
18:40 NK Slaven Belupo - NK Lokomotiva
20:30 Treće poluvrijeme
22:00 HNTV šesnaesterac
22:25 Treće poluvrijeme
23:55 HNTV šesnaesterac
00:20 NK Inter-Zaprešić - HNK Cibalia
02:10 INFO KANAL
Kompletan program
RTS1
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
09:00 Povratak otpisanih
10:00 Tako stoje stvari
12:00 Dnevnik
12:15 SPORTSKI DNEVNIK
12:25 Vreme, stanje na putevima
12:33 Gastronomad
12:45 Mornarički istražitelji: Los Anđeles
13:35 Trag: Dnevnik sa Julijskih Alpa
14:05 Lov i ribolov: Novi Zeland, 3. deo
14:35 Sumnjiva lica 2
15:07 Ovo je Srbija
16:00 Porodično blago
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Šta radite bre?
17:42 Beogradska hronika
18:25 Oko
19:00 Slagalica
19:22 Vreme
19:30 Dnevnik
20:05 Porodično blago
21:00 Potera
22:00 Sumnjiva lica 2
22:30 Dnevnik
22:50 Kulturni dnevnik
23:11 SPORTSKI DNEVNIK
23:21 Put u budućnost: Ekspozicija
23:52 Mornarički istražitelji: Los Anđeles
00:41 Vesti
Kompletan program
Brazzers TV
07:36 Deep Anal For Free Cab Ride
08:00 Passenger Rides Her Biggest Cock
08:24 Massage Time
08:46 Mommy Issues: Part 2
09:12 Sexy Minx Tastes Her First Pussy
09:35 Good Golly Teen Molly
09:57 Juicy Julia
10:22 What A Fucking Coincidence! 2
10:46 Tital Wave
11:09 Cop Fucks Lucia In Her Tight Arse
11:31 Stage Tight
11:53 The Postman Always Cums Twice
12:15 European Pussy Pretzel
12:33 Shadow Of A MILF
13:00 Peeping Tom Peeping Mom
13:19 The Cunning Linguist
13:36 Big Tits In History: Part 2
14:00 A Brazzers Christmas Special: Part 3
14:25 Euro Seduced By A Stranger
14:47 Big Boob Babes Tribbing Lesbian Sex
15:00 Sexy Babe Orgasms on Doctor's Cock
15:36 Deep Anal For Free Cab Ride
16:00 Passenger Rides Her Biggest Cock
16:24 Massage Time
16:46 Mommy Issues: Part 2
17:12 Sexy Minx Tastes Her First Pussy
17:35 Good Golly Teen Molly
17:57 Juicy Julia
18:22 What A Fucking Coincidence! 2
18:46 Tital Wave
19:09 Cop Fucks Lucia In Her Tight Arse
Kompletan program
RTS2
07:28 Šta bi bilo kad bi bilo
08:00 Crtani filmovi
10:03 MALI DNEVNIK
10:10 Provetravanje
10:36 Sve boje života
11:03 Kina
11:53 SO RTS: Za Nevenu
12:45 Zemlja hrane
13:17 Trezor
14:10 S Tamarom u akciji
15:12 Provetravanje
15:39 Nauka u selu: Pašnjaci pod oblacima
16:05 MALI DNEVNIK
16:10 Dauntonska opatija
17:05 Dani
18:23 Bezbednbost dece na internetu
18:30 Treće doba
19:04 TV MREŽA
19:30 Mera za muziku
20:00 Kompleks Frankenštajna
21:45 Talog
23:15 Medeni mesec
00:54 Vikinzi
01:39 Pavle Aksentijević i grupa Zapis
02:20 Tako stoje stvari, snimak
04:06 Trezor
04:55 SO RTS: Za Nevenu
Kompletan program
FTV
08:00 Vijesti
08:05 Grimove bajke: Zec i jež
08:30 Mala princeza
08:50 Robocar Poli
09:05 Infinity Nado
09:30 Pustolovine braće Kratt
09:50 Zig i Šarko
09:55 Maša i Medvjed
10:05 Vijesti
10:10 Mućke
11:00 Ljubav i kazna
12:00 Dnevnik 1
12:15 Čista ljubav
13:05 Sedmica
14:00 Tradicionalna kultura Japana: Muzički instrument
14:20 Paralele
14:50 Zelena panorama
15:20 Vijesti
15:30 Pozitivna geografija
15:55 Mućke
17:00 Federacija danas
17:25 Ljubav i kazna
18:20 Čista ljubav
19:30 Dnevnik 2
20:10 Pošteno
21:25 Vruć vetar
22:30 Dnevnik 3
23:30 Crna noć, crna braća
00:45 Federacija plus
01:15 Dnevnik 3
02:10 Pregled programa za utorak
Kompletan program
BHT1
07:00 Jutro za sve
09:05 10 minuta nauke
09:15 Kreda i sir, drama
09:30 Barimba
10:00 Vijesti
10:15 Ljubav s okusom vina
11:00 Voli samo mene
12:00 Dnevnik 1
12:30 Putevi zdravlja
13:00 Historija umjetnosti Latinske Amerike
13:30 Književnost BiH: Miodrag Žalica
14:00 Vijesti
14:15 Balkan ekspres 2
15:15 Istina o nestalim
16:15 BH gastro kutak, kulinarski šou
16:45 Voli samo mene
17:45 U programu ste
18:50 Stanje na putevima i vremenska prognoza
19:00 Dnevnik 2
19:40 Tema dana
20:15 Dimenzija više specijal: Stoljeće Maka Dizdara
21:15 Nova avantura
21:45 Global
22:15 Dnevnik 3
22:40 Vremenska prognoza i stanje na putevima
22:45 BHRT Plesna lista
23:45 Crna hronika
00:45 Dnevnik 3
01:10 Pregled programa za srijedu
Kompletan program
PINK 2
06:30 Dugino pleme
08:03 Kobna odluka u Sundownu
09:40 City kids
09:50 Saša Kovačević - Kako posle nas
09:55 Tony Cetinski - Opet si pobjedila
10:04 Ja, robot
12:43 Premijera
13:02 Kalifornikacija
13:44 Premijera
14:03 Hotel Vavilon
15:30 Ponovo zaljubljeni
16:25 Vesti Pink World
17:03 Nikad se nisam poljubila
19:25 Kalifornikacija
20:11 BEGUILED
22:37 Dobar, loš, zao
02:22 Psihomanija
04:00 Dobar, loš, zao
Kompletan program
SK1.rs
06:15 NBA: Cleveland - Utah
08:00 Max Bet VESTI
08:30 Trans World Sport
09:20 Italijanska odbojka (M): Perugia - Modena
11:10 NBA Action
11:30 Premier League: Arsenal - Newcastle
13:20 NBA: Toronto - Sacramento
15:10 NBA Live
15:20 NFL - najbolja nedeljna utakmica
18:00
Uživo
Turska liga: Fenerbahce - Karabuk
19:55 Pregled Premier League
21:00
Uživo
Premier League: Everton - Swansea
23:00
Uživo
Max Bet VESTI
23:30 Pregled španske lige
00:30 Pregled Championship
00:55 Pregled Judo Grand Slam: Tokyo
01:20 Pregled holandske lige
02:15 SK Mix
02:30
Uživo
NFL: Tampa Bay - Atlanta
Kompletan program
KlasikTV
07:45 Ukus meda
08:00 Porodično blago
08:57 Stižu dolari
09:52 Hitch Hitch Hitchcock
10:00 Silom otac
11:27 Zrmanja i Po (In Situ)
11:51 Iz dubine
12:00 Đavolji raj
13:40 Paprikaš od ljubavi
13:51 Cirkuske minijature - Amerikano akrobacije
14:00 Mamutica
14:45 Mamutica
15:27 Jedan život
15:43 Bino, oko galebovo
16:00 Ajmo žuti
17:19 Rajka i kapitalizam
17:42 Putovanje
17:55 Oblaci putuju u Italiju
18:26 Oblaci putuju u Italiju
19:00 Kaja, ubit ću te
20:22 Šangaj
22:26 Optimisti
00:03 Oblaci putuju u Italiju
00:35 Oblaci putuju u Italiju
01:07 Kaja, ubit ću te
02:26 U mojoj glavi anđeo
02:51 Bakina unuka
03:00 Sve će biti dobro
03:43 Sve će biti dobro
04:22 Čedo
Kompletan program
Preporučeni kanali:
×
×
×
×
×
×
×
×

Dobrodošli na TvProfil

Budući da ste prvi puta na ovom portalu odaberite svoju državu i svog kablovskog ili IPTV pružatelja usluga.


Hrvatska:















Najtraženije

atv    bozic    cinemania    cinestar    cista ljubav    diva    elif    fox    hrt    nova    pink    prva    rtl    sam u kuci    top    top tv   

Novi kanali

Korisnici odabrali filmove


Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me