Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
Vrag je u detaljima
Vrag je u detaljima
film | Triler
Četvrtak | 23:40 | NOVA TV
Film Serija Sport Informativni Dokumentarni Crtani Show

Trenutno Prijepodne Poslijepodne Večeras
   
HTV1
23:25 Romano Bolković - 1 na 1: gost Božo Kovačević
00:09 Zemlje - Ljudi - Pustolovine: Poprijeko po Južnoj Africi
00:52 Gospodin Selfridge
01:38 Čarolija
02:26 Imam problem
02:47 Kod doktora
03:29 Hrvatska uživo
04:14 Otvoreno
04:59 Prometej
05:19 Skica za portret
05:34 Tema dana
05:49 Život teče dalje
06:38 TV Kalendar
06:55 Dobro jutro, Hrvatska
07:00 Vijesti
07:06 Dobro jutro, Hrvatska
08:00 Vijesti
08:06 Dobro jutro, Hrvatska
09:00 Vijesti
09:07 Imam problem
09:29 Čarolija
10:25 Zemlje - Ljudi - Pustolovine: Stazama Maja - Meksiko
11:12 Riječ i život: Povijest - znanost ili dogma?
11:43 TV Kalendar
12:00 Dnevnik 1
12:15 Sport
12:18 Vrijeme
12:24 Život teče dalje
Kompletan program
HTV2
23:33 Zločinački umovi
00:16 Nestala, 16 godina
01:40 Noćni glazbeni program - Spotovi
04:50 Noćni glazbeni program: Garaža: Sunnysiders
05:12 Noćni glazbeni program: Putokazi - Androida
05:52 Regionalni dnevnik
06:32 Moji najbolji neprijatelji
07:00 Juhuhu
07:02 Pjesmice i brojalice: Maca
07:04 Tuc Muc
07:07 Juhuhu
07:08 Pssst priča: Vuk i sedam kozlića
07:14 Pjesmice i brojalice: Šubi dubi
07:16 Juhuhu
07:18 Tobijin putujući cirkus
07:28 Lein kutak: Pranje suđa
07:33 TV vrtić: Boli me zub!
07:42 Juhuhu
07:44 Tajni dnavnik Patke Matilde: Posjet rođakinje
07:56 Juhuhu
07:58 Dinoslavci
08:09 Juhuhu
08:10 Tajna misija
08:23 Juhuhu
08:25 Vedranovi velikani: Ante Šećer
08:38 Kronike Matta Hattera
09:00 Čudesno putovanje ježa Aladina
09:08 Andyjeve divlje pustolovine
09:22 Životinjske posebnosti
09:26 Školski sat: Zvončica, Mrav, Teslići i Mići Trsaćani
09:56 Veliki odmor: Misteriozni udar
Kompletan program
RTL
23:25 Prava žena
00:15 Kronike zločina
00:45 Kronike zločina
01:10 CSI
02:00 Astro show
03:00 RTL Danas
03:50 Kraj programa
07:15 RTL Danas
08:00 Sve u šest
08:35 Lego Nexo Knights
09:05 TV prodaja
09:20 Ruža vjetrova
10:10 TV prodaja
10:25 Naša mala klinika
11:20 TV prodaja
11:35 Lovci na nekretnine
12:30 Kućice iz snova
Kompletan program
HTV4
23:50 Reportaža
00:00 Dnevnik 2
00:40 Tema dana
00:52 Vrijeme RH sutra
00:53 HAK - promet info
00:54 Vrijeme Europa sutra
00:55 Poslovne vijesti
01:00 Vijesti
01:05 Vijesti iz kulture
01:15 Županijska panorama - Čakovec
01:30 Županijska panorama - Zadar
01:45 Županijska panorama - Osijek
02:00 Dnevnik 3
02:15 Županijska panorama - Split, Dubrovnik
02:30 Zagrebačka panorama
02:45 Županijska panorama - Rijeka
03:00 Vijesti flash
03:05 Studio 4 - izdvojeno
03:50 Bez komentara
03:55 Vijesti na engleskom jeziku
04:00 Vijesti flash
04:05 Pogled preko granice - Hrvati u BiH
04:30 DW: Global 3000
04:56 Bez komentara
05:00 Vijesti na engleskom jeziku
05:05 Regionalni dnevnik
05:45 DW: Shift
06:00 Vijesti na engleskom jeziku
06:05 Dnevnik 2
06:45 Tema dana
06:57 Bez komentara
Kompletan program
RTL2
00:10 Pravila igre
00:30 Pravila igre
00:55 Pravila igre
01:15 Kontrola bijesa
01:40 Kontrola bijesa
02:00 Will i Grace
02:20 Will i Grace
02:40 Krv nije voda
03:25 K.T. 2
03:45 K.T. 2
04:05 Sudnica
04:30 Sudnica
04:50 Kraj programa
07:45 K.T. 2
08:10 K.T. 2
08:35 Krv nije voda
09:25 TV prodaja
09:40 Pervanov dnevnik
10:10 TV prodaja
10:25 Zabranjena ljubav
10:55 Zabranjena ljubav
11:25 TV prodaja
11:40 Večera za 5
12:10 Večera za 5
Kompletan program
Doma TV
23:00 Laži mi
23:45 Navy CIS
00:40 Mentalist
02:10 Laži mi
03:40 Revolucija
04:15 Mike i Molly
04:35 Sullivan i sin
05:00 Bijele udovice (Duško Lokin)
05:40 Masterchef
06:35 Kod Ane
07:10 Mala nevjesta
07:30 Prijatelji
08:15 Galerija nakita
09:15 TV izlog
09:30 Zekoslav mrkva
09:40 Ptica trkačica
10:00 Looney tunes show
10:20 Popaj i sin
10:40 TV izlog
10:55 TV izlog
11:10 Smrtonosni ulov
12:10 TV izlog
12:25 Čovjek protiv divljine
Kompletan program
SPTV
23:35 Jedrenje Tour de France, magazin
00:30 Boks, Premier liga: Slavonija - IPG
02:20 Nogomet, MAXtv Prva liga: Rijeka - Hajduk, snimka
04:10 Nogomet, FAVBET Druga HNL: Hrv dragovoljac - Gorica, snimka
07:00 Biciklizam, Cape Epic, sažetak
08:20 2. HNL, pregled polusezone
09:55 1. HNL, pregled polusezone
10:25 Školska liga, emisija
11:10 Motorsport.her, emisija
11:55 Sportske vijesti
12:00 Vijesti AJB
12:30 Kontekst
Kompletan program
HNTV
22:20 RNK SPLIT - NK ISTRA 1961
00:10 MALI NOGOMETNI RAZGOVORI
01:00 PREGLED DRUGE HNL 1. DIO
01:40 INFO KANAL
Kompletan program
RTS1
23:45 Prevoznik
00:30 Vesti
00:37 Tajna moje majke
02:05 Moj heroj
02:35 Lov i ribolov: Laponija
03:00 Vesti (04.00,05.00)
03:07 SASVIM PRIRODNO
03:35 Oko magazin
04:08 Bolji život
04:51 Nepobedivo srce
05:47 VERSKI KALENDAR
06:00 Vesti
06:05 Jutarnji program
08:00 Jutarnji dnevnik
08:30 Jutarnji program
09:00 Vesti
09:05 Bolji život
09:45 Gastronomad
10:00 Tako stoje stvari
12:00 Dnevnik
12:15 Sport plus
12:25 Vreme, stanje na putevima
12:30 Kulturni dnevnik
Kompletan program
BHT1
23:50 Siromah i bogatašica
00:10 Konačno petak
01:10 Pregled programa za subotu
07:00 Jutro za sve
09:05 Generacija Y
09:10 Be Ha Teens
09:15 Mini school
09:30 Barimba
10:00 Vijesti
10:15 Robinja Isaura
11:00 Siromah i bogatašica
12:00 Dnevnik 1
12:30 Euroimpuls
Kompletan program
TV1
21:50 Stižu dolari
22:40 Crvena violina/ The Red Violin
00:55 Crni kolovoz
02:40 Dnevnik u 19
03:30 Noćni reprizni program
06:10 Nebo i zemlja
07:05 ANIELA
08:00 Pokrenite tijelo
08:30 Sva moja djeca
09:00 Stižu dolari
09:50 Top Shop
10:05 Isabel
11:00 Nebo i zemlja
12:05 Predaj se srce
Kompletan program
RTS2
21:50 Car
23:55 Koncert Radio Beograda: 55. godina emisije "Karavan"
00:50 Trezor: Na početku godine - sećanja
01:55 Odbojka (ž)-PS: Železničar-Crvena zvezda
03:29 Život i standardi: Note iz Stanišora
03:55 Tako stoje stvari
06:28 Slagalica
06:47 DATUM
06:53 VERSKI KALENDAR
07:04 Kocka, kocka, kockica
07:30 Čik pogodi
08:00 Crtani filmovi
09:50 MALI DNEVNIK
10:00 Jestiva istorija
10:28 Na skriveno te vodim mesto: Dragan Jovanović
10:55 Ekonom(i)ja
11:25 Mokranjac: Rukoveti
11:59 Putujuća izložba antikviteta
Kompletan program
FTV
22:15 Dnevnik 3
23:05 Nepokoreni grad: 72-96
00:45 Jedna priča
01:15 Haški dnevnik
01:45 Dnevnik 3
07:00 Umjetnička slika, dokumentarni progam
07:30 Prirodna baština, dokumentarni progam
08:00 Vijesti
08:05 Lutkokaz
08:25 Barimba
08:50 Viđi ovo
09:00 Kako to
09:15 Invizimals
09:40 Mala princeza
09:50 Timmy Time
10:00 Angry Birds
10:05 Oddbods
10:10 Vijesti
10:15 Shopping kraljica
11:05 Hiljadu i jedna noć
12:00 Dnevnik 1
12:15 Kud puklo da puklo
Kompletan program
SK2.rs
22:55 Euroleague: CSKA - Brose
00:35 NBA Action
01:05 KHL: Severstal - Medveščak
02:55 Euroleague: Emporio Armani - Galatasaray
04:30 Turski Kup: Gumushane - Trabzon
06:15 Euroleague: Barcelona - Efes
07:50 Odbojka Liga šampiona (M): Halkbank Ankara - Roeselare
09:35 Odbojka Liga šampiona (M): Ljubljana - Belchatow
11:15 Pregled Jedriličarstvo: Vendee Globe
11:30 Fudbal - prijateljska: Basel - Lokomotiv Moscow
Kompletan program
Brazzers TV
00:00 Downton Grabby
00:23 Four Dicks to Gangbang the Maid
00:50 Pain For Pleasure
01:12 Blow Job On The Balcony
01:39 I Heart Big Asses
02:02 She Will Always Say Yes
02:25 Redefining Devon
02:48 The Next Step
03:13 Nothing Like A Good Fuck
03:40 Let's Play Whore
04:00 Amateur Girls Beg For Anal: Bubble Butt Teen's First Anal
04:27 The Perfect Match
04:49 Big Tits On A Small Time Crook
05:00 Sweet Pink Pussy
05:17 She's Dirtier Than Ever
05:39 Beauty's Only Balls Deep
06:00 Muff Diving
06:23 Russian Redhead Is Easily Seduced
06:50 Madame's Finishing School For Whores
07:11 Release The Stress
07:34 Euro Teacher Fucks Whole Class
08:00 Downton Grabby
08:23 Four Dicks to Gangbang the Maid
08:50 Pain For Pleasure
09:12 Blow Job On The Balcony
09:39 I Heart Big Asses
10:02 She Will Always Say Yes
10:25 Redefining Devon
10:48 The Next Step
11:13 Nothing Like A Good Fuck
11:40 Let's Play Whore
Kompletan program
SK1.rs
23:00
Uživo
Max Bet VESTI
23:30 Coppa Italia: Roma - Sampdoria
01:15 Odbojka Liga šampiona (M): Ljubljana - Belchatow
02:45 Premier League: Sunderland - Stoke
04:30 NFL Extra
05:30 Top Tenn!s
06:00 Best of Davis Cup 2016
06:55 Pregled Segunda division
08:00 Max Bet VESTI
08:30 Euroleague: Emporio Armani - Galatasaray
10:00 Svet sporta magazin
10:30 Euroleague: Maccabi - Crvena zvezda
12:15 PL Netbusters
Kompletan program
Preporučeni kanali:
×
×
×
×
×
×
×
×

Najtraženije

b92    cinestar    diva    elif    fox    handball    hrvatska    nova    nova tv    pink    rtl    rts1    rukomet    sport klub    tenis    zlatni dvori   

Korisnici odabrali filmove


Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me