Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
Sherlock i Watson
Sherlock i Watson
serija | Kriminalistički
Petak | 13:50 | FOX Crime
Film Serija Sport Informativni Dokumentarni Crtani Show

Trenutno Prijepodne Poslijepodne Večeras
   
HTV1
13:59 Kod doktora
14:44 Normalan život
15:34 Znanstveni krugovi
16:02 Potrošački kod
16:35 Bajkovita Hrvatska: Crkvena umjetnost Hrvatskog zagorja - dvorac Oršić - Gornja Stubica
16:42 TV Kalendar
17:00 Vijesti 17
17:14 Vrijeme
17:15 HAK - promet info
17:21 Hrvatska uživo
18:06 Bonton: Kako se riješiti nametljivih poziva
18:12 Manjinski mozaik: Tangenta koja spaja
18:29 Moj HRT
18:59 Vrijeme
19:00 Dnevnik 2
19:42 Vrijeme
19:45 Tema dana
20:00 Heroji Vukovara - Grad I: Kukuruzni put
21:05 Hrvatska za 5
21:55 I to je Hrvatska: Eufrazijana
22:11 Vijesti iz kulture
22:27 Dnevnik 3
22:42 Sport
22:47 Vrijeme
22:49 Eurojackpot
22:58 Fargo
23:57 Ubojica Joe
01:35 Čarolija
02:28 Imam problem
02:48 Kod doktora
03:29 Manjinski mozaik: Tangenta koja spaja
Kompletan program
HTV2
13:09 Vlastitih ruku djelo
13:38 Anđeli u snijegu
15:08 Mjesto pod suncem - ostati ili otići
16:00 Regionalni dnevnik
16:42 Školski sat: Zvončica, Mrav, Teslići i Mići Trsaćani
17:14 Andyjeve divlje pustolovine
17:31 Odvjetnička elita
18:28 Zakon!
19:05 Kruške i jabuke
19:52 Ikone 20. stoljeća: Laurel i Hardy
20:00 Umorstva u Midsomeru
21:37 Loše društvo
23:09 Lewis
00:38 Anđeli u snijegu
02:04 Noćni glazbeni program - Spotovi
05:24 Noćni glazbeni program: Zapivaj pismu - Klapa Bonaca, 1993.
05:54 Regionalni dnevnik
Kompletan program
RTL
12:55 Prava žena
13:50 Sati
15:30 Ludi Guinnessovi rekordi
16:00 Šaljivi kućni video
16:30 RTL Vijesti
17:00 Vrijeme je za rukomet: SP - Francuska 2017.
17:40
Uživo
SP u rukometu: Njemačka - Hrvatska
19:25 RTL Danas
20:20 Khumba
21:50 Pink Panther 2
23:35 Lov do smrti
01:20 RTL Danas
01:50 Kraj programa
Kompletan program
HTV3
13:55 Hebrang
14:50 Zločinci u odijelima
15:35 Prognan na otoke
17:15 Dvorci Loire: Chaumont - dvorac koji budi osjećaje
18:10 U autobusu
18:37 Navrh jezika: Okrenuti se za 360...
18:52 Šo!Mazgoon - Aquarius, 10.06.2003.
20:02 Vijesti iz kulture
20:12 Kineska umjetnost: Zlatno doba
21:01 Bespućima glazbenih pojmova
21:11 Peti dan
22:12 Deadwood
23:06 Nešto u zraku
01:05 Večer s Joolsom Hollandom
02:10 Bespućima glazbenih pojmova
02:21 Šo!Mazgoon - Aquarius, 10.06.2003.
Kompletan program
HTV4
14:10 Vijesti na engleskom jeziku
14:15 Studio 4
15:00 Vijesti
15:05 Studio 4
15:15 U mreži Prvog
15:45 TV student
16:00 Regionalni dnevnik
16:40 Vijesti iz kulture
16:50 Bez komentara
16:53 Vrijeme RH danas
16:54 Vrijeme Europa - danas
16:55 Poslovne vijesti
17:00 Vijesti 17
17:15 Inauguracija američkog predsjednika Donalda Trumpa
19:00 Dnevnik 2 - uz hrvatski znakovni jezik
19:40 Vrijeme RH sutra
19:41 Vrijeme Europa sutra
19:42 Vijesti na engleskom jeziku
19:47 Tema dana
19:59 HAK - promet info
20:00 Studio 4 - izdvojeno
20:50 A - emisija o poduzetništvu (/20)
21:00 Vijesti
21:10 Global
21:55 Japan Video Topic: Prva svjetska kulturna baština u Tokiju
22:00 Vijesti
22:10 Regionalni dnevnik
22:50 Dokumentarna reportaža
23:00 Vijesti flash
23:05 Poligraf - politički grafikon
23:55 Dokumentarna reportaža
Kompletan program
SPTV
14:20 Svijet automoto nautike, magazin
14:55 TV automagazin
15:55 Sportske vijesti
16:00 Vijesti AJB
17:00 Sportske vijesti
17:05 Sport report, emisija
17:50 1. HNL, pregled polusezone
18:40 Malonogometni turir Velika Gorica
19:35 60 godina stari - mladi Savske, reportaža
19:55 Dudo i prijatelji, emisija
20:55 Sportske vijesti
21:00 Vijesti AJB
21:30 Kontekst
22:00 Vijesti AJB
23:05 Istinom do gola, emisija
00:00 Nogomet, MAXtv Prva liga: Inter - Osijek, snimka
01:50 Nogomet, FAVBET Druga HNL: Solin - Dugopolje, snimka
03:35 Malonogometni turir Velika Gorica
04:30 Biciklizam, Cape Epic, sažetak
Kompletan program
HNTV
14:00 PREGLED MAXTV PRVE HNL 2. DIO
15:15 PREGLED MAXTV PRVE HNL 3. DIO
16:15 FOOTBALL REVIEW
16:45 NK DUGOPOLJE - HNK GORICA
18:35 AGRAM 2017.
18:55 ZAGREB WINTER CUP
19:15 STARI - MLADI SAVSKE 2017.
19:35 ŠKOLE NOGOMETA - BISTRA
20:05 FOOTBALL REVIEW
20:35 MALI NOGOMETNI RAZGOVORI
21:15 GNK DINAMO - HNK HAJDUK
23:05 ŠKOLE NOGOMETA - BISTRA
23:35 FOOTBALL REVIEW
00:05 MALI NOGOMETNI RAZGOVORI
00:45 AGRAM 2017.
01:05 ZAGREB WINTER CUP
01:25 PREGLED DRUGE HNL 2. DIO
02:15 INFO KANAL
Kompletan program
RTS1
14:11 Od zlata jabuka
14:43 Svaštara
15:13 Ovo je Srbija
16:00 Nepobedivo srce
16:58 Ukratko o umetnosti: Bert Morizo
17:00 Dnevnik RT Vojvodina
17:20 Inauguracija: Donald Tramp
18:13 Beogradska hronika
19:00 Slagalica
19:22 Vreme
19:30 Dnevnik
20:00 Loto
20:10 Nepobedivo srce
21:05 S Tamarom u akciji
22:03 Sećanje jedne budale
23:55 Vesti
00:00 Kulturni dnevnik
00:15 SPORTSKI DNEVNIK
00:30 Prevoznik
01:15 Vesti
01:20 Hanibal
03:00 Vesti
03:03 Mira Adanja Polak - Ekskluzivno
03:40 Od zlata jabuka
04:14 Bolji život
04:43 Nepobedivo srce
05:47 VERSKI KALENDAR
Kompletan program
BHT1
14:00 Vijesti
14:15 Berlin 1885., osvajanje Afrike
15:45 Osma ofanziva
16:45 Mornar Popaj
16:50 Duško Dugouško
17:00 Mini school
17:15 BH gastro kutak
17:45 Konačno petak
18:50 Stanje na putevima i vremenska prognoza
19:00 Dnevnik 2
19:40 Tema dana
20:15 Strategija švrake
21:00 Interview 20
22:00 Dnevnik 3
22:30 Odjel za ubistva
00:55 Transformersi 3: Tamna strana Mjeseca
03:25 Pregled programa za nedjelju
Kompletan program
TV1
14:10 Top Shop
14:20 ANIELA
15:05 Nebo i zemlja
16:00 Top Shop
16:05 Zlatni dvori
17:00 DNEVNIK U 17
17:25 Isabel
18:25 Sva moja djeca
19:00 Dnevnik u 19
19:40 Sport
19:45 Vrijeme
20:00 Predaj se srce
21:00 Zlatni dvori
21:50 Stižu dolari
22:40 Odlazak u smrt
00:45 Crvena violina/ The Red Violin
02:50 Dnevnik u 19
03:45 Noćni reprizni program
Kompletan program
FTV
13:55 DOKUMENTARNI PROGRAM
14:40 Dnevnik D
15:00 Vijesti
15:10 Pozitivna geografija
16:05 Shopping kraljica
17:00 Federacija danas
17:25 Kud puklo da puklo
18:20 Hiljadu i jedna noć
19:10 Crtana serija
19:30 Dnevnik 2
20:10 TV Bingo Show
21:10 Sivi kamion crvene boje
22:50 Dnevnik 3
23:40 Minhen
00:45 Jedna priča
01:15 Haški dnevnik
01:45 Dnevnik 3
02:20 Dnevnik 3
Kompletan program
RTS2
14:05 Plava ptica
14:30 Olsen u velikoj nedelji
15:48 MALI DNEVNIK
15:55 SKRIVENA KAMERA
16:05 Volander
16:55 Tri Ane
18:23 SKRIVENA KAMERA
18:35 Okruženje
19:30 Savremeno tumačenje srpske istorije
20:00 Studio znanja
21:00 Volander
21:50 TV feljton: Svetlosti severa
22:44 Skrivena kraljevstva: Gradske džungle
23:35 KONCERT GRUPE SMAK
00:30 Trezor: Na početku godine - sećanja
01:30 Putujuća izložba antikviteta
02:32 Tako stoje stvari
04:20 KONCERT GRUPE SMAK
05:04 Lov i ribolov: Laponija
Kompletan program
SK2.rs
13:45 Ekstremni svet sporta
14:15 Euroleague: Maccabi - Crvena zvezda
15:50 NBA Live
16:00 Trans World Sport
16:55 La Liga magazin
17:20 Premier League magazin
18:00
Uživo
Euroleague: Darussafaka - UNICS
19:50 Najava španske lige
20:30
Uživo
Italijanska odbojka (M): Monza - Padova
22:25 Najava Premier League
22:55 Euroleague: Zalgiris - Real Madrid
00:30 Championship: Brigthton - Sheffield Wednesday
02:15 Euroleague: Olympiacos - Baskonia
03:55 Barca TV - Copa del Rey 1/4 Finale (1st leg): Sociedad - Barcelona
05:40 Rugby Champions Cup: Castres - Leinster
Kompletan program
Brazzers TV
14:23 Russian Redhead Is Easily Seduced
14:50 Madame's Finishing School For Whores
15:11 Release The Stress
15:34 Euro Teacher Fucks Whole Class
16:00 Downton Grabby
16:23 Four Dicks to Gangbang the Maid
16:50 Pain For Pleasure
17:12 Blow Job On The Balcony
17:39 I Heart Big Asses
18:02 She Will Always Say Yes
18:25 Redefining Devon
18:48 The Next Step
19:13 Nothing Like A Good Fuck
19:40 Let's Play Whore
20:00 Amateur Girls Beg For Anal: Bubble Butt Teen's First Anal
20:27 The Perfect Match
20:49 Big Tits On A Small Time Crook
21:00 Sweet Pink Pussy
21:17 She's Dirtier Than Ever
21:39 Beauty's Only Balls Deep
22:00 Busty Slut Gives Up The Ass
22:24 Theme Park Pickup
22:46 If You Love Me...
23:08 Euro Seduced By A Stranger
23:31 Boobies Over Broadway
00:00 Gymnast Tits
00:23 Fucked Betrayal
00:45 Erotic Doll
01:09 Let's Have Fun Together
01:32 Toxic Rapture
01:56 Spellpound
Kompletan program
SK1.rs
14:15 NBA Live
14:30 NBA Inside Stuff
15:00 Euroleague: Barcelona - Efes
16:45
Uživo
Euroleague STUDIO
18:00
Uživo
Euroleague: Zalgiris - Real Madrid
20:00
Uživo
Euroleague: Olympiacos - Baskonia
21:50 PL - Match Pack
22:20 Najava španske lige
23:00
Uživo
Max Bet VESTI
23:30 Najava Premier League
00:00 Španska liga: Las Palmas - Deportivo
01:45 NBA Live
02:00
Uživo
NBA: Houston - Golden State
04:30 Top Tenn!s
05:00 Superstars & Commercials
Kompletan program
Preporučeni kanali:
×
×
×
×
×
×
×
×

Dobrodošli na TvProfil

Budući da ste prvi puta na ovom portalu odaberite svoju državu i svog kablovskog ili IPTV pružatelja usluga.


Hrvatska:















Najtraženije

b92    cinestar    diva    fox    handball    hrvatska    nova    nova tv    pink    rtl    rts    rukomet    sport klub    tenis    tv 1000    zlatni dvori   

Korisnici odabrali filmove


Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me