Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
Zvezde Granda
Zvezde Granda
show | show
Nedjelja | 13:50 | OBN
Film Serija Sport Informativni Dokumentarni Crtani Show

Trenutno Prijepodne Poslijepodne Večeras
   
HTV1
15:37 Ljudi i kitopsine
16:26 Sigurno u prometu - rekonstrukcija
16:35 Bonton: Pune ruke zabave
16:44 TV Kalendar
17:00 Vijesti u 17
17:14 Vrijeme
17:15 HAK - promet info
17:18 Financijalac: Olakšice za poslodavce
17:33 Volim Hrvatsku
18:59 Vrijeme
19:00 Dnevnik 2
19:43 Vrijeme
19:46 Tema dana
20:00 Loto 6/45
20:05 Hrvatski velikani: Nikola Šubić Zrinski
21:02 Sin
21:45 Više od riječi
22:42 Dnevnik 3
22:57 Sportske vijesti
23:04 Vrijeme
23:06 Vijesti iz kulture
23:20 Praznik u Rimu
01:14 Nedjeljom u dva
02:09 Bestseler
03:41 Manjinski mozaik: Čudesne žene - Romkinje iz naselja Parag
03:56 Leteći fratar
04:47 Fotografija u Hrvatskoj
04:56 Suvremenici - Boris Bućan
Kompletan program
HTV2
15:56
Uživo
Odjavna špica SP 2018.
16:01 Bitange i princeze
16:33 Cesarica - hit godine (ev.)
16:37 Glazbeni spotovi(Rezerva)
16:49
Uživo
Najavna špica SP 2018.
16:50
Uživo
Ekaterinburg: Nogomet - SP 2018.: Japan - Senegal
17:45 Glazbeni spotovi
17:53
Uživo
Ekaterinburg: Nogomet - SP 2018.: Japan - Senegal
18:49
Uživo
Odjavna špica SP 2018.
18:54 Bitange i princeze
19:30
Uživo
Nogomet - SP 2018. Zabivaka
19:50
Uživo
Kazan: Nogomet - SP 2018.: Poljska - Kolumbija
20:40
Uživo
Nogomet - SP 2018. Zabivaka
20:55
Uživo
Kazan: Nogomet - SP 2018.: Poljska - Kolumbija
21:53
Uživo
Nogomet - SP 2018. Zabivaka
23:01 Nogomet - SP 2018.
23:51 Iznenadna smrt
01:37 Graham Norton i gosti
02:21
Uživo
Najavna špica SP 2018.
02:22 Nogomet - SP 2018., snimka 1. pol. najbolje utakmice dana
03:12 Nogomet - SP 2018., snimka 2. pol. najbolje utakmice dana
04:07
Uživo
Odjavna špica SP 2018.
04:08 Noćni glazbeni program - spotovi+odjava
05:25 Treći format
Kompletan program
HTV3
15:15 Kulturna baština: Košljun
15:30 Čudo u Morgan's Creeku
17:05 Najljepši vrtovi - pogled iz zraka
17:50 Nikola Šubić Zrinski, snimka opere (1. čin)
18:50 Skica za portret: Vilim Muha
19:00 Poker aseva
21:00 Hrvatska država i Hrvati
21:55 Profesija: glazbenik - Talent
22:25 Glazbeni specijal: Metallica specijal
22:50 Generacija bitnika - (Kerouac, Ginsberg, Burroughs)
23:46 Vijesti iz kulture
23:56 Najljepši vrtovi - pogled iz zraka
00:40 Vrijeme je za jazz: Tamara Obrovac u dvorcu Lužnica (2011).
02:15 Hrvatska država i Hrvati
03:10 Skica za portret: Josip Diminić
03:20 Generacija bitnika
04:15 Sati očaja
Kompletan program
HTV4
16:00 Vijesti
16:08 Normalan život
17:00 Vijesti u 17
17:15 Auto Market Magazin
17:44 I to je Hrvatska: 7 kaštela
17:57 Bez komentara
18:00 Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
18:10 TV student
18:24 DW: Sutrašnjica danas
18:51 Bajkovita Hrvatska: Franjevački samostan i crkva Navještenja BDM - Klanjec
18:57 Vrijeme RH sutra
18:58 Vrijeme Europa sutra
19:00 Dnevnik 2
19:42 Vrijeme RH sutra
19:43 Vrijeme Europa sutra
19:45 Bez komentara
19:48 Tema dana
19:59 HAK - promet info
20:00 Dokumentarna reportaža - domaća
20:05 Hrvatsko vodeno blago: Lastovsko otočje
20:56 Vrijeme RH sutra
20:58 Vrijeme Europa sutra
21:00 Vijesti
21:10 Plodovi zemlje
21:53 Bez komentara
21:57 Vrijeme RH sutra
21:58 Vrijeme Europa sutra
22:00 Vijesti
22:10 Pula: More
22:40 Financijalac (1): Stambena štednja
22:51 Reportaže iz DJH
Kompletan program
SPTV
15:10 Lopta AJB
16:00 Vijesti AJB
17:00 Volvo Ocean Race, sažetak
17:25 Sport nedjeljom, emisija
19:00 Australski nogomet 4. kolo, reportaža
19:10 TV automagazin
19:55 Sportske vijesti
20:00 Vijesti AJB
20:55 Formula 1, Velika nagrada Francuske, sažetak
21:55 Sportske vijesti
22:00 Vijesti AJB
23:00 SportDoc AJB
23:50 Sport nedjeljom, emisija
01:20 Volvo Ocean Race, sažeci
05:05 Akrobatski rock'n roll, Svjetski kup
Kompletan program
HNTV
14:05 TV prodaja
14:20 Novo Vrijeme Apfel - Split Tommy
17:05 TV prodaja
17:20 Generacija '98.
18:20 TV prodaja
18:35 Nogomet za prijateljstvo
18:45 NK Zagorec - NK Gaj Mače
19:10 Zebec
20:10 HNTV sjećanja: Hrvatska - Engleska
22:00 HNK Hajduk - NK Lokomotiva
23:50 NK Rudeš - HNK Cibalia
01:40 HNTV sjećanja: Hrvatska - Island
03:30 INFO KANAL
Kompletan program
RTS1
15:55 Gastronomad
16:14 Sasvim prirodno: Rekom Drinom
16:50
Uživo
Fudbal - SP: Japan - Senegal
19:00 Slagalica
19:21 Vreme
19:30 Dnevnik
19:55
Uživo
Fudbal - SP: Poljska - Kolumbija
21:55 Ruska bajka
22:45 Dnevnik
23:05 Fargo
00:02 SAT
00:44 Vesti
00:57 Fudbal-SP: Engleska-Panama
02:00 Vesti (03.00, 04.00,05.00)
02:15 Fudbal-SP: Japan-Senegal
03:35 Fudbal-SP: Poljska-Kolumbija
04:55 Fargo
Kompletan program
Arena Sport 1.hr
15:00
Uživo
RED BULL AIR RACE BUDIMPEŠTA, Zrakoplovstvo
16:10
Uživo
NORISRING 3. UTRKA, Automobilizam
17:00 LIPIK 3X3, Košarka
19:00
Uživo
WISCONSIN UTRKA, Automobilizam
21:00 FINALE, Vaterpolo
22:30 BAYERN M. - ALBA ODLUCUJUCA 5. UTAKMICA, Košarka
00:00 BARCELONA - MOVISTAR INTER GAME 5, Futsal
02:00 LAS VEGAS - WASHINGTON GAME 1, Hokej na ledu
04:00 WRC ARGENTINA - SAŽECI, Automobilizam
05:00 BEŠIKTAŠ - BAYERN M., Nogomet
Kompletan program
BN
16:00 Dnevnik 1
16:20 Nedjeljno popodne, nastavak
19:30 Dnevnik 2
20:00 Crno na bijelo
21:00 Ja volim Srbiju
23:00 Nijesmo mi od juce
00:00 Astrochat
02:00 Satelitski program
Kompletan program
SK1.rs
15:25 MUTV: David Beckham 7
16:10
Uživo
F1 France - TRKA
18:30 WTA Premier Birmingham / ATP 500 Halle / ATP 500 Queens: FINALE
20:30
Uživo
Odbojka - Liga nacija (M): Italy - USA
22:30 Car Fashion
23:00
Uživo
Max Bet VESTI
23:30 WTA Premier Birmingham / ATP 500 Halle / ATP 500 Queens: FINALA
02:30 F1 France - TRKA
04:30 NBA Inside Stuff
05:00 Football is Great (4. i 5. deo)
Kompletan program
OBN
13:50 Zvezde Granda
17:25 Dejana talk show
18:50 OBN INFO
19:05 OBN Sport
19:20 Hit do hita
20:00 Nikad nije kasno
22:10 Bomb Girls
00:00 Nikad nije kasno
01:50 OBN INFO
01:55 OBN Sport
02:00 Bomb Girls
02:40 Čuvari planete
03:30 Magazin Lige prvaka
03:55 Čuvari planete
Kompletan program
Arena Sport 1
15:00
Uživo
BUDAPEST 2018: 2. trka
16:15
Uživo
FORMULA 3: Norisring 3. Trka
17:00 Soy football - The Pioneer
17:30 SVETSKA LIGA: Finale
19:10
Uživo
INDYCAR: Winsconsin
21:00 ENDESA LIGA: Finale: Real Madrid - Kirolbet Baskonia Poslednja utakmica
22:55
Uživo
MaxBet NEWS
23:30 MLB: St Louis - Milwaukee
02:30 BRAZILSKA LIGA Bahia - Corinthinas
Kompletan program
FTV
15:05 Vijesti
15:15 Priča o sireni
17:00 Federacija plus
17:40 Krokodil i njegov nilski konj
19:30 Dnevnik 2
20:10 Lud, zbunjen, normalan
21:00 Izbor Miss Federacije BiH
23:00 Izgubljeni dječaci 3: Žeđ
00:20 Dnevnik 3
00:50 Lampedusa
02:20 Dnevnik 2
03:00 Pregled programa za ponedjeljak
Kompletan program
Preporučeni kanali:
×
×
×
×
×
×
×
×

Dobrodošli na TvProfil

Budući da ste prvi puta na ovom portalu odaberite svoju državu i svog kablovskog ili IPTV pružatelja usluga.


Hrvatska:
















Najtraženije

cinestar   

Korisnici odabrali filmove


Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me