Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
Tajne
Tajne
serija | Drama
Ponedjeljak | 08:00 | Hayat Plus
Film Serija Sport Informativni Dokumentarni Crtani Show

Trenutno Prijepodne Poslijepodne Večeras
   
HTV1
08:00Vijesti
08:05Dobro jutro, Hrvatska
09:00Vijesti
09:05Dobro jutro, Hrvatska
10:06Slavna svjetska kupališta: Western Cape u Južnoafričkoj Republici
10:49Vijesti iz kulture
11:02Dr. Oz
11:46TV kalendar
12:00Dnevnik 1
12:15Sport
12:18Vrijeme
12:24Boja strasti
13:10Treća dob
13:41Split: More
14:12Jezik za svakoga
14:25Društvena mreža
15:32Glas domovine
16:00Što vas žulja?
16:30Regionalni dnevnik
16:53Vrijeme
16:55HAK - promet info
17:00Vijesti
17:20Hrvatska uživo
18:02Stipe u gostima
18:39Potjera
19:30Dnevnik
19:57Sport
20:03Vrijeme
20:09Glas naroda
20:41Zapisano u kostima: Tursko groblje
21:14Poslovna zona
Kompletan program
HTV2
08:42Čarobna ploča: 2.razred
08:56Juhuhu + odjava
09:00Školski sat: Borba za nezavisnost
09:30Notica: Viola
09:46Plesni izazov
10:09Degrassi
10:32Hot spot: Ana Rucner - Twinklw, Twinklw Little Star
10:37Briljanteen
11:19Samo dalje na istok: Od Berlina do Volge
12:04Krajnje odredište dizajn
12:30Kuće iz snova
12:57Ubojstvo, napisala je
13:44Patricijina grčka kuhinja
14:09Kid Šveđanka
15:35Glazba, glazba...
15:47Hot spot: Ana Rucner - Twinkle, Twinkle Little Star
15:53Kuhajmo zajedno
16:00Školski sat: Borba za nezavisnost
16:30Notica: Viola
16:44Juhuhu + najava
16:46Pssst... priča! Zabrinuta Jasenka
16:53Juhuhu
16:54Brlog
16:59Juhuhu
17:02Tomica i prijatelji
17:13Dr. Pas
17:25Juhuhu
17:29Čarobna ploča: 2.razred
17:43Juhuhu + odjava
17:46RECi
18:11Dječja usta
Kompletan program
RTL
07:45TV prodaja
08:00Pomorska ophodnja
09:00TV prodaja
09:15Hitna služba
10:10Pomorska ophodnja
11:05TV prodaja
11:20Pomorska ophodnja
12:20Hitna služba
13:15Sve u šest
13:45Robin Hood
16:30RTL Vijesti
17:00Dr. House
18:00Sve u šest
18:30RTL Danas
19:10RTL Vrijeme
19:15Pet na pet
20:00Vatre ivanjske
21:00Uhvati Bingo ritam
22:50Dr. House
23:45RTL Vijesti
00:05CSI
00:55Heroji iz strasti
01:45CSI
02:40Astro show
03:40RTL Danas
04:20Kraj programa
Kompletan program
NOVA TV
08:10TV IZLOG
08:25Ah, taj Ivo
09:05TV IZLOG
09:20Inspektor Rex
11:25Zauvijek susjedi
12:05inMagazin vikend
12:49PBZ financijska edukacija
12:50Inspektor Rex
13:55Inspektor Rex
14:55Ninja ratnici
15:20Ninja ratnici
15:45Zauvijek susjedi
17:00Vijesti Nove TV
17:25inMagazin
18:20Lud, zbunjen, normalan
19:15Dnevnik Nove TV
20:05Crna ruža
21:05Kud puklo da puklo
22:05Lud, zbunjen, normalan
22:50Večernje vijesti
23:10Ubojstva na rijeci
01:00LOL
02:40Osumnjičeni
03:25Astro savjetnik
04:25Đavolja odvjetnica
05:35Dnevnik Nove TV
Kompletan program
HTV3
07:00Dvadeset minuta ljubavi
07:12Na apaškoj granici
09:00Prekid programa zbog čitanja: Miroslav Kirin - Zenzancije
09:10Dalek put do kuće
09:25Romi u Europi: Italija - Ferdijeva kladionica
09:51Direkt: Nemam posao, ali imam hobi (2012.)
10:21Opera box: "Manon Lescaut" u Splitu 4. dio
10:51Treća povijest: Nogomet i politika
11:41Dobro jutro: Kultura
13:11Pogled na Zemlju (2): Azorsko otočje
14:03Znanstvena petica - portreti: Ante Žuljević
14:09Antologija Dramskog programa: Adam i Eva (1969.)
15:03Tražeći Erica
16:57Slavna svjetska kupališta: Western Cape u Južnoafričkoj Republici
17:42Memoari Sherlocka Holmesa: Detektiv na umoru
18:33TV kalendar
18:43Klasika mundi: Bečka filharmonija u Sarajevu - u povodu 100. godišnjice Prvog svjetskog rata
20:04Knjiga ili život: 9 minuta s Gwenaelle Aubry
20:16Vika na vraga
22:11Stand up 3 - Giga Gračan: Bedinerica klofa tepihe u Lihthofu
22:19Knjiga ili život: 9 minuta s Gwenaelle Aubry
22:28Na rubu znanosti: Drevni grad Xochicalco i tradicija Tetzkatclipoka
23:14TV kalendar
23:24Jednom davno u jednoj dalekoj galaksiji
23:40Alphaville - pustolovine Lemmyja Cautiona
01:15Vrijeme je za jazz: Stanko Selak - Porin za životno djelo, Elvis Stanić group (2013.)
Kompletan program
HTV4
08:56Vrijeme RH - danas
08:57Bez komentara
08:59Vrijeme EU - danas
09:00Vijesti
09:05Noćna kavana
09:50Eurovijesti
09:55Vrijeme RH - danas
09:56Bez komentara
09:58Vrijeme EU - danas
10:00Vijesti
10:10Plodovi zemlje
11:00Vijesti
11:10Split: More
11:40Dalekozor
11:55Eurovijesti
12:00Dnevnik 1
12:15Vrijeme RH - danas
12:16Bez komentara
12:19Vrijeme EU - danas
12:20Vijesti iz kulture
12:27Bez komentara
12:30DW: Global 3000
13:00Vijesti
13:10Vrijeme RH - danas
13:11Bez komentara
13:14Vrijeme EU - danas
13:15Dokumentarna reportaža
13:20Dokumentarne reportaže iz DJH
13:30U mreži Prvog
14:00Croatia Today - News
14:05Poslovni tjedan
Kompletan program
FOX Life
07:22Mame plesača 1-2
08:33Kućanice
09:24Povjerljivo iz kuhinje
09:52Vraške sluškinje
10:46Šaptačica duhovima
11:38Uvod u anatomiju
12:28Modeli na poslu
13:22Kako izgledam?
14:16Princeze: Long Island
15:08Seks i grad
15:44Seks i grad
16:20Nova cura
16:47Povjerljivo iz kuhinje
17:14Vraške sluškinje
18:09Kućanice
19:04Uvod u anatomiju
19:58Šaptačica duhovima
20:55Vještice iz East Enda
21:49Vještice iz East Enda
22:44Seks i grad
23:20Seks i grad
23:57Ljubavnice
00:48Ljubavnice
01:37Zatrpani smećem
02:19Modeli na poslu
03:01Kako izgledam?
03:44SUCI ZA STIL 5-7
04:07SUCI ZA STIL 5-7
04:30Princeze: Long Island
05:17Zatrpani smećem
Kompletan program
FOX Crime
07:55Forenzični institut
08:55Zakon i red
09:50Ubojstvo, napisala je
10:45Navy CIS
11:40Vrhunski prevaranti
12:45Inspektor Montalbano
14:50Most
15:50Nijemi svjedok
16:50Bostonsko pravo
17:50Tim osvetnika
18:45Vrhunski prevaranti
19:55Navy CIS
20:50Dadiljina osveta
22:35Ovisni o kriminalu
23:00Tim osvetnika
23:55Most
00:55Zakon i red
01:50Na dužnosti
02:45Ubojstvo, napisala je
03:35Most
04:20Forenzični institut
05:15Navy CIS
Kompletan program
National Geo.
07:05Gradnja u divljini
08:00Yukonsko zlato
09:00Rosetta: Slijetanje na komet
10:00Opaka tuna: Sjever protiv Juga
11:00Najveći napadi Drugog svjetskog rata
12:00Obračun nepobjedivih
13:05Igra brojki
13:30Igra brojki
14:05Uspjeh ili smrt
14:30Uspjeh ili smrt
15:00Najveći napadi Drugog svjetskog rata
16:00Gradnja u divljini
17:00Yukonsko zlato
18:00Opaka tuna
19:00Opaka tuna: Sjever protiv Juga
20:00Yukonsko zlato
20:55Opaka tuna: Sjever protiv Juga
21:55Yukonsko zlato
22:55Preživljavanje na Aljasci
00:00Opaka tuna: Sjever protiv Juga
01:00Yukonsko zlato
01:55Preživljavanje na Aljasci
02:40Kopači
03:05Igra brojki
03:25Uspjeh ili smrt
03:50Igra brojki
04:10Kopači
04:35Igra brojki
04:55Uspjeh ili smrt
05:20Igra brojki
05:40Sekunde do katastrofe
Kompletan program
Nat Geo Wild
07:00Timbavati: Lavlji ep: Kraljev ponos
08:00Cesar pritječe u pomoć: Psi napadači
09:00Životinjski klub boraca 2: Leopardi, divlje svinje, Alpheus kozice
10:00Ekipa za očevid dinosaura: Tiranosaur iznutra
11:00Čuvari lavova: Problemi u čoporu
12:00Divlja Australija: Pustinja crvenog klokana
13:00Cesar pritječe u pomoć: Psi napadači
14:00Životinjski klub boraca 2: Leopardi, divlje svinje, Alpheus kozice
15:00Životinjski klub boraca 2: Grizliji, guanakoi, kornjaši
16:00Čovjek protiv geparda
17:00Najsmrtonosnije životinje svijeta: Kostarika
18:00Najčudniji udovi
19:00Najčudniji jezivi lijekovi svijeta
20:00Divlja Australija: Pustinja crvenog klokana
21:00Najčudniji udovi
22:00Najčudniji jezivi lijekovi svijeta
23:00Najsmrtonosnije životinje svijeta: Kostarika
00:00Čovjek protiv geparda
01:00Najčudniji udovi
02:00Najčudniji jezivi lijekovi svijeta
03:00Životinjski klub boraca 2: Grizliji, guanakoi, kornjaši
04:00Povratak oblačastih leoparda
05:00Najčudniji ljubimci svijeta: Krijumčari životinja
Kompletan program
Discovery Channel
07:15Megagraditelji: Tematski park 'Hard Rock'
08:10Preživjeti divljinu: Nacionalni park Everglades
09:05Aljaska: Let divljinom: Taksiji u tundri
09:55Zlato Beringova mora: Tko je kapetan?
10:50Preživljavanje udvoje: Zamrznute ravnice
11:40Trgovci automobilima: Dodge Charger
12:35Moćni brodovi: Akamalik
13:30Teorije velikih mozgova: Triatroboti
14:25Upozorili smo vas: Od nule do slave
15:20Upozorili smo vas: Zov prirode
16:15Upozorili smo vas: Ljudski zamorci
17:10Likvidator: Je li majstor izgubio moć?
17:40Lovci na skladišta: Epizoda 4
18:05Lovci na dražbe: Zalagaonica: Epizoda 22
18:35Kraljevi dražbe: Stari brodski top / Parne orgulje
19:00Kako se proizvode: Automobili iz snova: Maserati Quattroporte
19:30Kako se proizvode…: Termometri
20:00Preživljavanje udvoje: Epizoda 8
21:00Goli i prestrašeni: Epizoda 2
22:00Dynamo: Deset najboljih iluzija
23:00Muškarac, žena i divljina: Louisiana
00:00Najstrašnije na svijetu: Letovi
00:55Lovci na dražbe: Zalagaonica: Epizoda 22
01:25Kraljevi dražbe: Stari brodski top / Parne orgulje
01:50Preživljavanje udvoje: Epizoda 8
02:50Goli i prestrašeni: Epizoda 2
03:50Dynamo: Deset najboljih iluzija
04:45Muškarac, žena i divljina: Louisiana
05:35A kako to oni rade?: Tepih / Lego
Kompletan program
Discovery Science
08:05HOW IT'S MADE: PEWTER FLASKS/POTATO SALAD/HYDROGEN FUEL CELLS
08:30Science of the Movies: Transformers: Bumblebee Rises!
09:20Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a Sixth Sense?
10:10Under New York
11:00Mythbusters: Bubble Trouble
11:50How the Universe Works: First Second
12:40Nextworld: Future Life on Earth
13:30The Gadget Show: Episode 16
13:55HOW IT'S MADE: CANVAS WALL TENTS/PEACE PIPES/CANNONS
14:20Smash Lab: Runaway Big Rig
15:10Through the Wormhole with Morgan Freeman: Parallel Universes
16:00World's Top 5: Super Planes
16:50Deadliest Space Weather: Fastest Winds in the Solar System
17:40Science of the Movies: Killa Chase Scenes - 3D Magic
18:30NASA's Unexplained Files: Episode 4
19:20The Unexplained Files: Valentich & Texas Blue Dogs
20:10Mythbusters: Blow Your Own Sail
21:00NASA's Unexplained Files: Episode 4
21:50The Unexplained Files: Valentich & Texas Blue Dogs
22:40Deadliest Space Weather: Ice Moons
23:30Science of the Movies: Killa Chase Scenes - 3D Magic
00:20NASA's Unexplained Files: Episode 4
01:10The Unexplained Files: Valentich & Texas Blue Dogs
02:00Mythbusters: Blow Your Own Sail
02:48The Gadget Show: Episode 16
03:12HOW IT'S MADE: CANVAS WALL TENTS/PEACE PIPES/CANNONS
03:36Smash Lab: Runaway Big Rig
04:24Through the Wormhole with Morgan Freeman: Parallel Universes
05:12World's Top 5: Super Planes
Kompletan program
Eurosport
08:31SNOOKER: European Tour , Germany
09:30CURLING: European Championship in Champery, Switzerland
11:59SKI JUMPING: World Cup in Klingenthal, Germany
13:01FIGURE SKATING: ISU Grand Prix - Trophée Eric Bompard in Bordeaux, France
14:00CURLING: European Championship in Champery, Switzerland
17:01SKI JUMPING: World Cup in Klingenthal, Germany
17:30FOOTBALL: Eurogoals
18:25SNOOKER: European Tour , Germany
18:53SNOOKER: European Tour , Germany
20:12ALL SPORTS: WATTS
20:45ALL SPORTS: WATTS
21:00PRO WRESTLING: This Week on World Wrestling Entertainment
21:35PRO WRESTLING: Vintage Collection
22:31FOOTBALL: Eurogoals
23:24FOOTBALL: UEFA Youth League
00:41SKI JUMPING: World Cup in Klingenthal, Germany
Kompletan program

Dobrodošli na TvProfil

Budući da ste prvi puta na ovom portalu odaberite svoju državu i svog kablovskog ili IPTV pružatelja usluga.


Hrvatska:

















Najtraženije

cinestar    fox    hrt    kosarka    partizan    pink    pink 2    pink action    pink comedy    pink film    pink movies    pink premium    rtl    rts    tv1    uzivo   

Korisnici odabrali filmove


Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me