Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
Inspektor Rex
Inspektor Rex
serija | Kriminalistički
Petak | 06:50 | NOVA TV
Film Serija Sport Informativni Dokumentarni Crtani Show

Trenutno Prijepodne Poslijepodne Večeras
   
HTV1
06:38TV kalendar
06:55Dobro jutro, Hrvatska
07:00Vijesti
07:05Dobro jutro, Hrvatska
08:00Vijesti
08:05Dobro jutro, Hrvatska
09:00Vijesti
09:05Dobro jutro, Hrvatska
09:20Hanna, slušaj svoje srce
10:05Prozor u svijet: Prag
10:31Prozor u svijet: Odesa
11:00Dr. Oz
11:44TV kalendar
12:00Dnevnik 1
12:15Sport
12:18Vrijeme
12:23Boja strasti
13:07Svaki dan dobar dan: Lovci na oluje, zabranjeno i zaboravljeno
13:39Labirint
14:24Ekumena: Religijski ekstremizam?
14:54Pozitivno
15:19Kulturna baština: Križevci
15:34Znanstveni krugovi
16:00Što vas žulja?
16:30Regionalni dnevnik
16:53Vrijeme
16:55HAK - promet info
17:00Vijesti u 17
17:20Hrvatska uživo
18:02Odmori se, zaslužio si
18:39Iza ekrana
Kompletan program
HTV2
05:57Iz arhiva HRT-a: Alpe-Dunav-Jadran
06:31Policajac Ploddy
07:02Juhuhu + najava
07:04TV vrtić: Herbarij
07:13Juhuhu
07:15Zoološki prilaz broj
07:26Juhuhu
07:28Priče i legende iz podmorja
07:32Vatrogasac Sam
07:42Juhuhu
07:43Penelopa
07:49Kapetan Clark
08:01Juhuhu
08:02Ninin kutak: Posuda za cvijeće od plastičnih boca
08:09Edo i Medo
08:18Juhuhu
08:20Baltazar: Hanibalove Alpe
08:29Juhuhu
08:31Moj mali poni
08:43Bobi i Bero
08:56Juhuhu + odjava
09:00Školski sat: Uhvati korak - Dinarska plesna zona
09:29Puni krug
09:46Degrassi
10:09David - zvijezda
10:30Indeks
11:02Tajne kineskoga zida: Putovima kineske tradicije - Kakvo mjesto zauzima Zid u suvremenoj Kini?
11:56Ovisni o kupovanju: Dovedite kuću u red
12:45Ubojstvo, napisala je
13:31Kriške sira
14:01Hamajlije za sretan život
Kompletan program
RTL
06:35RTL Danas
07:15Virus attack
07:35Tenkai vitezovi
08:00Timon i Pumbaa
08:25Sve u šest
08:55TV prodaja
09:10Hitna služba
10:05TV prodaja
10:20Pomorska ophodnja
11:15Pomorska ophodnja
12:10TV prodaja
12:25Hitna služba
13:25Pet na pet
14:20Vatre ivanjske
15:20Tri, dva, jedan - kuhaj!
16:30RTL Vijesti
17:00Dr. House
18:00Sve u šest
18:30RTL Danas
19:10RTL Vrijeme
19:15Pet na pet
20:00Mirotvorac
22:30Opstanak
23:05Eurojackpot
23:10Opstanak
00:50Dr. House
01:50Ključ tajni
03:30RTL Danas
04:10Kraj programa
05:30RTL Danas
Kompletan program
NOVA TV
06:45Ever after high
06:50Inspektor Rex
08:50TV izlog
09:05Kako vrijeme prolazi
10:05TV izlog
10:20Crna ruža
11:15inMagazin
12:05Inspektor Rex
13:05Inspektor Rex
14:05Najbolje godine
15:55Kud puklo da puklo
17:00Vijesti Nove TV
17:25inMagazin
18:10Najbolje godine
19:15Dnevnik Nove TV
20:05Crna ruža
21:00Monte Carlo
22:55Legenda o zmajevom grobu
00:40Mladi Einstein
02:10Tajni krug
02:55Tajni krug
03:35Astro savjetnik
04:40Dnevnik Nove TV
05:30inMagazin
05:55Zauvijek susjedi
Kompletan program
HTV3
07:00Nokaut
07:30Bonanza
08:20Zona sumraka
08:50Posljednji svjetioničar
09:12Fotografija u Hrvatskoj: Fotografija 19.-tog stoljeća u Rijeci
09:20Šokački disko
09:50Ideje za uređenje prostora
10:15Treći element
11:00Knjiga ili život
11:10Stand up 3
11:20Glazbeni specijal: Hrvatski barokni ansambl u Beču
11:50Vrijeme je za jazz: Damjans "Giipuja" (2013.)
12:45Kronika ZagrebDoxa
13:00Pola ure kulture
13:30Trikultura
14:00Skica za portret: Frane Radak
14:09Perry Mason
15:01Drugi čovjek - Tihomir Lončar
15:31Ciklus Kim Longinotto: Ružičasti sariji
17:06Prozor u svijet
17:32Prozor u svijet
17:59Bonanza
18:49Prekid programa zbog čitanja - Marko Tomaš: Pismo Venjički
18:59TV kalendar
19:10U dobrom društvu: Ivo Robić
20:06Klimatski zločini
21:00Peti dan
22:01Kroz tvoje oči
22:30ZagrebDox na HTV3: Bosanoga, sasvim slučajna smrt
Kompletan program
HTV4
06:57Dokumentarna reportaža
07:00Vijesti
07:05Vrijeme RH - danas
07:06Bez komentara
07:08Vrijeme Europa - danas
07:10Vijesti iz kulture
07:17Bez komentara
07:20Poslovne vijesti
07:25Eurovijesti
07:30U mreži Prvog
08:00Vijesti
08:05Poligraf
08:55Vrijeme RH - danas
08:56Bez komentara
08:59Vrijeme Europa - danas
09:00Vijesti
09:05Što vas žulja?
09:35Prijenos zasjedanja Sabora
10:00Vijesti
10:05Prijenos zasjedanja Sabora
11:00Vijesti
11:05Prijenos zasjedanja Sabora
12:00Vijesti
12:05Prijenos zasjedanja Sabora
13:00Vijesti
13:05Prijenos zasjedanja Sabora
13:30U mreži Prvoga
14:00Vijesti na engleskom jeziku
14:05Poligraf
14:55Vrijeme RH - sutra
Kompletan program
SPTV
07:15Nogomet, MAXtv Prva liga: Osijek - Dinamo, snimka
09:40Nogomet, MAXtv Prva liga: Split - Rijeka, snimka
12:15Nogomet, MAXtv Prva liga: Lokomotiva - Hajduk, snimka
14:00Školska liga, dječja emisija
14:30TV automagazin
15:30Svijet automoto nautike, magazin
16:00Vijesti AJB
17:00Rotor, emisija o automoto sportu
17:55Nogomet, MAXtv Prva liga: Istra 1961 - Lokomotiva
20:15TV automagazin
21:00Vijesti AJB
21:30Kontekst, informativni talk show AJB
22:00Vijesti AJB
23:10Hrvanje, Zagreb Open 2015., reportaža
23:25Vaterpolo, Regionalna liga: Radnički - Crvena zvezda, snimka
00:45Vaterpolo, Regionalna liga: Mladost - Jug CO, snimka
02:05Džudo, Grand Prix Düsseldorf, snimka
04:00ODJAVA PROGRAMA
Kompletan program
RTL Kockica
07:25Hitovi dječje televizije
07:35Kockići
09:50Mali leteći medvjedi
10:19Crtež dana
10:20Najljepše bajke svijeta
10:45Kuća boga Anubisa
11:10Fora patrola
11:35Bilo jednom...ljudsko tijelo
12:25Rollbots
12:50Škola za vampire
13:15Johnny Test
13:40Vragolasti Dennis
14:05Vremeplov
14:10Mali znanstvenici
14:35Mr. Bean
14:45Najljepše bajke svijeta
15:10Bilo jednom...ljudsko tijelo
16:00Šetnja muzejima
16:05Rollbots
16:30Škola za vampire
16:55Johnny Test
17:20Vragolasti Dennis
17:45Mala sportska akademija
17:55Mali znanstvenici
18:20Kuća boga Anubisa
18:45Fora patrola
19:10Idemo u ZOO
19:40Mr. Bean
19:45Mali leteći medvjedi
Kompletan program
Brazzers TV
06:25Young Harlots: Naughty Tutorials
06:50The Best Of Budapest
07:35Gym Girls: Stretched & Pounded 2: Above The Rimjob
08:00Aching For Your Meat: Under My Skin
08:30Megan Coxxx Nymphomaniac
08:55Tight
09:20Lesbian Sex Addicts: Neighborhood Stalker
09:45Jumbo Melons: Abrascrewdabra
10:10Girls Under The Sun: Move Your Body
10:35Fashionable Fuckers
11:00Bang A Cougar 2: Love Between Rooms
11:25Amateurs Francais
11:451-On-1 Kinky Coed Solos: I'll Bend Over, You Take Over
12:00Foot Fetish Fiends!: Breaking All The Rules
12:3030 & Married
13:00Older Men Make Me Wet: Cunty Clerks
13:30All Girl Auditions
14:00I'll Swallow If You Give Me Anal!: I Love Anal In The Morning
14:25Young Harlots: Naughty Tutorials
14:50The Best Of Budapest
15:35Gym Girls: Stretched & Pounded 2: Above The Rimjob
16:00Aching For Your Meat: Under My Skin
16:30Megan Coxxx Nymphomaniac
16:55Tight
17:20Lesbian Sex Addicts: Neighborhood Stalker
17:45Jumbo Melons: Abrascrewdabra
18:10Girls Under The Sun: Move Your Body
18:35Fashionable Fuckers
19:00Bang A Cougar 2: Love Between Rooms
19:25Amateurs Francais
19:451-On-1 Kinky Coed Solos: I'll Bend Over, You Take Over
Kompletan program
BHT1
07:00Dobro jutro
08:15Skriveni dokazi
09:00Albanova planeta Zemlja
09:05Mini school
09:20Vjenčanje
09:35Životinje u opasnosti
10:00Vijesti
10:15Neočekivani život
11:10Dobra žena
12:00Dnevnik 1
12:25Ekologika
13:00Festival cirkusavijalni program
14:00Vijesti
14:15Evropska liga u nogometu, pregled
15:00Riverworld
16:30BiH danas
17:00BH gastro kutak
17:30Fascinantni izumi
18:00Konačno petak
19:00Dnevnik 2
19:35Neprolazna pjesma
20:00U susret Večernjakovom pečatu
21:30Dimenzija više
22:00Dnevnik 3
22:30Utočište
00:10Riverworld
01:35Skriveni dokazi
02:20Pregled programa za subotu
Kompletan program
FTV
04:00Pregled programa za petak
07:00Umjetnik i zavičaj: Irfan Handukić
07:25Pozitivna geografija
08:00Vijesti
08:05Barimba
08:30Lutkokaz
08:55Ogi i Bubašvabe
09:00Viđi ovo
09:10Vragolasti Denis
09:35Kako dresirati zmaja
10:05Vijesti
10:10Nevjesta sa ožiljkom
10:50Naša mala klinika
11:40Ogi i bubašvaba
11:50Maša i Medvjed
12:00Dnevnik 1
12:15Vatre ivanjske
13:10Bolji život
13:55Dokumentarni četvrtak: Vodeničari
14:25Dnevnik D
14:45Sedmica
15:15Vijesti
15:25Nevjesta sa ožiljkom
16:10Naša mala klinika
17:00Federacija danas
17:30Ritam života
18:45Kako dresirati zmaja
19:10Maša i Medvjed
19:30Dnevnik 2
20:10TV Bingo Show
Kompletan program
Prva
06:30Exkluziv
06:45Exploziv
07:10Ovčica Šone
07:40Milost
08:25Kud puklo da puklo
09:00Tačno 9
09:45Brusko
11:00Fantastik šou
13:00Tačno 1
14:00Divlja mačka
15:00Ukradena ljubav
16:00Ljubav, vera, nada
16:50Odbačena
17:20Exploziv
18:00Vesti
18:20Exkluziv
18:45Milost
20:00Loto
20:10Odbačena
20:40Kud puklo da puklo
21:30Veče sa Ivanom Ivanovićem
23:00Pevaj brate
00:00Noćni žurnal
Kompletan program
RTS1
06:00Vesti
06:05Jutarnji program
08:00Jutarnji dnevnik
08:30Jutarnji program
09:00Vesti
09:05Pozorište u kući
09:35100 senki nad Beogradom: Priča o Đakonu Avakumu
09:45Gastronomad
10:00Vesti
10:05Razglednica: Kritska duša
10:35Profesionalci
11:00Vesti
11:05Najduži dan
11:45Rečnik ekologije
12:00Dnevnik
12:15Sport plus
12:25Vreme, stanje na putevima
12:30Kulturni dnevnik
12:45Odstrel
13:26Proleće na jezeru
14:56Gastronomad
15:14Ovo je Srbija
15:59Moj rođak sa sela
16:50TV Zabavnik
17:00Dnevnik RT Vojvodina
17:20Šta radite bre?
17:45Beogradska hronika
18:25Oko
19:00Slagalica
19:17MALI DNEVNIK
19:30Dnevnik
Kompletan program
SK3
04:15Nascar: Daytona 500
07:15Trans World Sport
08:15Španjolski rukomet: La Rioja - Granollers
10:00Bayern TV: Paderborn - Bayern (M)
11:45Euroleague: Žalgiris - Galatasaray
13:30Barca TV: Manchester City - Barcelona
15:15Svijet Sporta Magazin
15:45Euroleague: Nizhny - EA Milano
17:30Ekstremni svijet sporta
18:00Euroleague: Real Madrid - Crvena Zvezda
19:45CHTV News
20:00NBA Action
20:45Španjolska liga: Espanyol - Cordoba
22:45Premier League Magazin
23:15Škotska liga: Falkirk - Rangers
01:00ABA Liga: Cedevita - Mega Leks
02:45Premier League: Match Pack
03:15Pregled Nascar: Daytona 500
04:15Euroleague: Maccabi - Panathinaikos
Kompletan program
TV1
06:30500 Nacija
06:35Bez granica
07:05Slatka bol
07:50Pokrenite tijelo
08:15(Ne)poznato lice sa Arminom Sadiković na TV1
09:15Nebo i zemlja
10:05Bez granica
11:00Svijet odozgo
12:05Tema TV1
13:30(Ne)poznato lice sa Arminom Sadiković na TV1
14:10Kako vrijeme prolazi
15:05Svijet odozgo
16:00Nebo i zemlja
17:00Vijesti u 17
17:15Kako vrijeme prolazi
18:15Legende na TV1
19:00DNEVNIK TV1
19:40Sport
19:50Vrijeme
20:00Kradljivac srca
21:00Pakleni susjedi
22:35Minut vijesti
22:40Transformeri
01:00Tajna hotelske sobe
02:30DNEVNIK TV1
03:20Noćni reprizni program
Kompletan program
SK1.rs
06:00WTA Premier Doha 1/4 Finale
08:00Max Bet VESTI
08:30ATP 500 Dubai i Acapulco 1/4 Finale
10:00Svet fudbala
10:30Euroleague: Maccabi - Panathinaikos
12:00NBA Action
12:30PL - Netbusters
13:00Trans World Sport
14:00ATP Dubai 1/2 Finale
17:30Top Tennis!
18:00Euroleague: CSKA - Fenerbahče
19:40WTA Premier Doha & Acapulco 1/2 Finale
20:45Euroleague: Barcelona - Alba
22:30Najava španske lige
23:00Max Bet VESTI
23:30Najava Premier League
00:00Umetničko klizanje - Nezaboravni momenti
01:00ATP 500 Acapulco 1/2 Finale
02:30Svet Sporta Magazin
03:00Premier League Magazin
03:30Eurolegaue: Efes - Laboral Kutxa
05:00ATP 500 Acapulco 1/2 Finale
Kompletan program
FOX Life
06:27Obiteljsko blago Genea Simmonsa
06:52Projekt "modna pista"
07:44Spoj s milijunašem
08:35Ludnica u Clevelandu
09:00Ludnica u Clevelandu
09:25Dharma i Greg
09:50Ne vjeruj susjedi iz stana br. 23
10:17Ljubavnice
11:07Kućanice
11:57TIJELO JE DOKAZ
12:47Ukrasi moj dom
13:11Ukrasi moj dom
13:39Projekt "modna pista"
14:34Spoj s milijunašem
15:27Ludnica u Clevelandu
15:54Ludnica u Clevelandu
16:20Dharma i Greg
16:48Bivši
17:18Ljubavnice
18:12Erica
19:05TIJELO JE DOKAZ
20:00Kućanice
20:55Slijedi svoje snove
23:15Ludnica u Clevelandu
23:41Jednom davno
00:34Jednom davno
01:23Opsjednuti
02:11Ukrasi moj dom
02:34Ukrasi moj dom
02:56Projekt "modna pista"
03:42Obiteljsko blago Genea Simmonsa
Kompletan program
Preporučeni kanali:
×
×
×
×
×
×
×
×

Dobrodošli na TvProfil

Budući da ste prvi puta na ovom portalu odaberite svoju državu i svog kablovskog ili IPTV pružatelja usluga.


Hrvatska:

















Najtraženije

barcelona    cinestar    fox    fudbal    hrt    kud puklo da puklo    manchester    manchester city    neze    neželjene    pink    pink 2    pink movies    pink premium    rtl    uzivo   

Korisnici odabrali filmove


Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me