Prijavi se / Registriraj se  
0
Jezik:
Zaboravljeni slučaj
Zaboravljeni slučaj
serija | Kriminalistički
Petak | 09:15 | Kabel 1
Film Serija Sport Informativni Dokumentarni Crtani Show

Trenutno Prijepodne Poslijepodne Večeras
   
HTV1
09:23Kad srce zatreperi
10:08Kumbha Mela - Uranjanje u besmrtnost
10:51Vijesti iz kulture
11:02Dr. Oz
11:23Dr. Oz
11:45TV kalendar
12:00Dnevnik 1
12:15Sport
12:18Vrijeme
12:22Boja strasti
13:08Svaki dan dobar dan: Moja joga
13:38Labirint
14:25Riječ i život: Naše "crno zlato"
14:56Pozitivno
15:20Kulturna baština
15:36Znanstveni krugovi
16:00Što vas žulja?
16:30Regionalni dnevnik
16:53Vrijeme
16:56HAK - promet info
17:00Vijesti
17:20Hrvatska uživo
18:02Stipe u gostima
18:37Iza ekrana
19:00Javna stvar - politički intervju
19:30Dnevnik
19:57Sport
20:02Vrijeme
20:09Zlatno oko
22:20Noćna kavana: Ženske autorice u hrvatskom stripu
23:08Vrijeme
Kompletan program
HTV2
09:30Puni krug
09:47Doktor Who
10:33Šlep šou spot: Pavel - Čuvaj me
10:38Indeks
11:09Village Folk: Divlji pašnjak
11:20Europski divlji istok: Nacionalni park Sumava u Češkoj
12:05Dom po svom
12:51Ubojstvo, napisala je
13:39Kozmopolitska kuharica Rachel Khoo
14:06Knjižara krimića: Književni vikend
15:30I to je Hrvatska: Jarun
15:44Glazba, glazba
15:54Šlep šou spot: Pavel - Čuvaj me
16:00Školski sat: JOSIE - naš glas na Dječjoj Euroviziji!
16:30Puni krug
16:45Juhuhu
16:46Ninin kutak: Okvir za slike od kartona
16:52Juhuhu
16:54Priče za sva vremena
17:04Matkova čudovišta
17:17Juhuhu
17:18Dr. Pas
17:30Juhuhu
17:31Šareni vremeplov: Devon
17:45Juhuhu
17:52Briljanteen
18:33Dva i pol muškarca
18:56Skladište 13
19:39Kozmopolitska kuharica Rachel Khoo
20:05Šlep šou spot: Pavel - Čuvaj me
20:10Sedam razdoblja rocka: Stadionski rock
Kompletan program
RTL
09:40TV prodaja
09:55Hitna služba
10:50Pomorska ophodnja
11:45TV prodaja
12:00Pomorska ophodnja
13:00Hitna služba
14:00Sve u šest
14:30Pet na pet
15:25Vatre ivanjske
16:30RTL Vijesti
17:00Dr. House
17:55Sve u šest
18:30RTL Danas
19:15RTL Vrijeme
19:20Pet na pet
20:05Hrvatski broj jedan
23:05Eurojackpot
23:15Hrvatski broj jedan
23:50Moj lažni zaručnik
01:45Dr. House
02:35CSI
03:30RTL Danas
04:10Kraj programa
Kompletan program
NOVA TV
09:00TV IZLOG
09:15Inspektor Rex
11:15Zauvijek susjedi
12:00inMagazin
12:40Ninja ratnici
13:09PBZ financijska edukacija
13:10Inspektor Rex
14:15Inspektor Rex
15:15Zauvijek susjedi
15:55Kud puklo da puklo
17:00Vijesti Nove TV
17:25inMagazin
18:10Časni ljudi
19:14PBZ financijska edukacija
19:15Dnevnik Nove TV
20:05Crna ruža
21:05Kud puklo da puklo
22:05Knjižničar: Potraga za oštricom
00:00Promatraj i prijavi
01:40Ukleti brod
03:15Šaka pravde
04:40Astro savjetnik
Kompletan program
HTV4
10:00Vijesti
10:05Prijenos zasjedanja Sabora
11:00Vijesti
11:05Prijenos zasjedanja Sabora
12:00Vijesti
12:05Prijenos zasjedanja Sabora
13:00Vijesti
13:05Prijenos zasjedanja Sabora
13:30U mreži Prvog
14:00Croatia Today - News
14:05Poligraf - politički grafikon
14:55Vrijeme RH - sutra
14:56Bez komentara
14:58Vrijeme EU - sutra
15:00Vijesti
15:05Eurovijesti
15:10Sport
15:15Dalekozor
15:30DW: Sutrašnjica danas
15:56Bez komentara
16:00Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
16:10Vrijeme RH - sutra
16:11Bez komentara
16:13Vrijeme EU - sutra
16:15Sport
16:20Dokumentarne reportaže iz DJH
16:30Regionalni dnevnik
16:53Bez komentara
16:55Eurovijesti
17:00Vijesti
17:15Županijska panorama - Čakovec
Kompletan program
FOX Life
09:20Ludnica u Clevelandu
09:43Erica
10:36Šaptačica duhovima
11:32Uvod u anatomiju
12:25Planet torta
12:53Planet torta
13:24Prijateljice
14:22Mame plesača 1-2
15:14Seks i grad
15:47Seks i grad
16:19Nova cura
16:49Ludnica u Clevelandu
17:17Erica
18:12Emily Owens
19:04Uvod u anatomiju
19:59Šaptačica duhovima
20:56Gđa Washington ide na fakultet
22:45Seks i grad
23:18Seks i grad
23:54Vještice iz East Enda
00:45Vještice iz East Enda
01:35Opsjednuti
02:18Planet torta
02:42Planet torta
03:07Prijateljice
03:53Projekt "modna pista"
04:36Mame plesača 1-2
05:18Opsjednuti
Kompletan program
National Geo.
09:15Taljenje novca
09:45Prljavo bogatstvo
10:40Kopa_i
11:05Zakulisni svijet nacista
12:05Brain Games
12:30Iza kozmosa
13:30Extreme Universe
14:35Licitiraj i uni_ti
15:00Zakulisni svijet nacista
16:00Pre_ivljavanje na Aljasci
17:00Pre_ivljavanje na Aljasci
18:00Opaka tuna
19:05Taljenje novca
19:30Taljenje novca
20:00Prljavo bogatstvo
21:05Taljenje novca
21:30Taljenje novca
22:00Prljavo bogatstvo
23:00Opaka tuna
00:05Taljenje novca
00:30Taljenje novca
01:00Prljavo bogatstvo
01:55Opaka tuna
02:40Napu_teno
03:05Ni_ta od navedenog
03:25Licitiraj i uni_ti
03:50Brain Games
04:10Napu_teno
04:35Ni_ta od navedenog
04:55Licitiraj i uni_ti
05:20Brain Games
Kompletan program
Nat Geo Wild
09:00Divlje životinje: Vjerovali ili ne
10:00Divlji Brazil: Orlova sjena
11:00Uhvaćeni na djelu: Čudovišna sabljarka
12:00Super mačka
13:00Najsmrtonosnije životinje svijeta: Bitke životinja
14:00Divlje životinje: Vjerovali ili ne
15:00Ulovljeni: Pecanje čudovišta: Ekstremno pecanje
16:00Najčudniji udovi
17:00Najčudnije na svijetu - Zvijezde nepojmljivoga
18:00Opasni životinjski napadi
19:00Majstori za jezerca: Strašni vuk
20:00Divlji Nil: Rijeka kraljeva
21:00Opasni životinjski napadi
22:00Majstori za jezerca: Strašni vuk
23:00Najčudnije na svijetu - Zvijezde nepojmljivoga
00:00Najčudniji udovi
01:00Opasni životinjski napadi
02:00Majstori za jezerca: Strašni vuk
03:00Ulovljeni: Pecanje čudovišta: Ekstremno pecanje
04:00Divlji Nil: Rijeka kraljeva
05:00Super mačka
Kompletan program
Discovery Channel
09:05Aljaska: Na rubu svijeta: Epizoda 12
09:55Zlato Beringova mora: Vikinški sprovod
10:50Megagraditelji: Novi grad u Vegasu
11:40Trgovci automobilima: Audi TT
12:35Trgovci automobilima: Po svijetu: Velika Britanija
13:30Bajkerske bitke: Teksas
14:25Sječa drva u Sibiru: Ruski rulet
15:20Sječa drva u Sibiru: Vjekovni neprijatelji
16:15Sječa drva u Sibiru: Građanski rat
17:10Kontejnerski ratovi: Epizoda 7
17:40Lovci na skladišta: Epizoda 9
18:05Lovci na dražbe: Zalagaonica: Bila jednom jedna zalagaonica
18:35Kraljevi dražbe: Mučenje, vlakovi i mali mač
19:00Kako se proizvode…: Karburatori
19:30KAKO SE PROIZVODE…: EPIZODA 5
20:00Ogoljeni grad: Los Angeles
21:00Moćni brodovi: HDMS Absalon
22:00Kako kontrolirati um: Epizoda 1
22:30Kako kontrolirati um: Epizoda 2
23:00Nerazjašnjeni dosjei: Valentich & Texas Blue Dogs
00:00Zabranjeno: Uvrnuta hrana
00:55Kraljevi dražbe: Mučenje, vlakovi i mali mač
01:25Lovci na dražbe: Zalagaonica: Bila jednom jedna zalagaonica
01:50Ogoljeni grad: Los Angeles
02:50Moćni brodovi: HDMS Absalon
03:50Nerazjašnjeni dosjei: Valentich & Texas Blue Dogs
04:45Obračun superljudi: Brzina
Kompletan program
Discovery Science
09:30Mega Builders: Arctic Ice Crusher
10:20How the Universe Works: Galaxies
11:10Unchained Reaction: Fire and Ice
12:00How It's Made: Steering Wheels / Fuel Lines / Apple Pies / Radiators
12:30Sci-Trek: New York Earthquake
13:20Mythbusters: Bottle Bash
14:10Unchained Reaction: Take Flight
15:00Mega Builders: Stolen Power
15:50James May's Man Lab: Episode 4
16:40Long March into Space
17:30Primal Connections
18:20How Tech Works: Episode 13
18:45How It's Made: Heather Gems / Instant Film / Beet Sugar / Electric
19:10Mythbusters: Mythssion Control
20:00Futurescape with James Woods: How to Be a Superhuman
20:50Penn & Teller Tell a Lie: Monster Trucks Vs Hook-And-Loop Fabric
21:40Time Warp: Goop, Goo, Glop and Germs
22:30How the Universe Works: Solar Systems
23:20How Tech Works: Episode 13
23:45How It's Made: Heather Gems / Instant Film / Beet Sugar / Electric
00:10Futurescape with James Woods: How to Be a Superhuman
01:00Penn & Teller Tell a Lie: Monster Trucks Vs Hook-And-Loop Fabric
01:45Mythbusters: Mythssion Control
02:35Sci-Trek: What Animals Build
03:30How the Universe Works: Solar Systems
04:20Unchained Reaction: Take Flight
05:10James May's Man Lab: Episode 4
Kompletan program
Eurosport
08:36SNOOKER: Euro Tour in Sofia, Bulgaria
09:59FIA World Touring Car Championship: Cars, the WTCC Magazine
10:32DARTS: Top of Ghent in Ghent, Belgium
12:23ALL SPORTS: WATTS
12:38ALL SPORTS: SPORTS INSIDERS
13:15ALPINE SKIING: Ski Pass
13:38SNOOKER: Masters in Shanghai, China
15:44FIA World Touring Car Championship: Cars, the WTCC Magazine
16:17ALL SPORTS: WATTS
16:35ALL SPORTS: WATTS
17:30DARTS: Top of Ghent in Ghent, Belgium
18:34SNOOKER: European Tour in Fürth, Germany
20:00BOXING: Fight(s) to be announced
20:49BOXING: Fight(s) to be announced
21:02BOXING: - Cruiserweight contest in Wales
23:00RALLY: FIA European Rally Championship in Du Valais
23:32MOTORSPORTS: GT Academy Masterclass
23:45STRONGEST MAN: Champions League in Zambia
00:41DARTS: Top of Ghent in Ghent, Belgium
Kompletan program

Dobrodošli na TvProfil

Budući da ste prvi puta na ovom portalu odaberite svoju državu i svog kablovskog ili IPTV pružatelja usluga.


Hrvatska:

















Najtraženije

bayern    cinestar    fox    fudbal    kosarka    liga prvaka    nogomet    partizan    pink    pink 2    pink action    pink comedy    pink movies    pink premium    rijeka    rtl   

Korisnici odabrali filmove


Imate pitanje?
Sugestiju?
Kritiku? :(

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi TV rasporeda, ispunite donji upitnik i pošaljite nam. Odgovor stiže odmah!


Prijavi se

Korisničko ime:
Lozinka:
Zapamti me