Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:

Често поставувани прашања (ЧПП)


 • Како можам да гледам телевизија на TVProfil ?
  За жал на нашиот портал не се може да се гледа телевизија ниту единечни емисии, серии или филмови. На TVProfil можете да го следите ТВ распоредот на Вашите омилени серии, емисии или филмови како и сите додатни информации за нив.
 • Можам ли ТВ распоредот кој го нуди TVProfil да го следам и на својот мобилен уред ?
  Можете. За преглед на ТВ распоредот на својот мобилен уред кликнете овде m.tvprofil.net
 • Каналот кој го следам не е помеѓу TVProfil каналите. Може ли да го додадете ?
  Можеме. За додавање на Вашиот омилен канал Ве молиме да ни ги испратите сите информации за каналот на http://tvprofil.net/kontakt/
 • Како да додадам e-mail или SMS потсетник ?
  Пооширно на овој линк
 • Запознајте се со функционалностите на TVProfil
  Пооширно на овој линк

Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме