Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 08:40
Додај аларм
Сите се добро - poster
РежијаKirk Jones
СцеаристKirk Jones
Giuseppe Tornatore
рејтинг7.1/10
жанрАвантура
Драма
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (17)

Број на коментари (-)

Сите се добро

Everybody's Fine (2009)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.3/10)

Посета

15257

Содржина

Вдовец кој сфаќа дека неговата единствена врска со семејството била преку неговата сопруга, тргнува на спонтано патување за повторно соединување со сите свои возрасни деца.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
вторник, 25. септември 2018
10:05 TV 1000 Сите се добро
петок, 28. септември 2018
15:10 TV 1000 Сите се добро


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме