Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
AXN ES 22:00
Додај аларм
Пол Бларт: Полицаецот од трговскиот центар - poster
РежијаSteve Carr
СцеаристKevin James
Nick Bakay
рејтинг5.2/10
жанрАкција
Комедија
Криминалистика
Семејство
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (6)

Број на коментари (-)

Пол Бларт: Полицаецот од трговскиот центар

Paul Blart: Mall Cop (2009)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.2/10)

Посета

3758

Содржина

Кога банда организирани крадци ќе преземе трговски центар, добродушниот чувар треба да ги спаси сите.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 22. септември 2018
16:45 ITV2 Пол Бларт: Полицаецот од трговскиот центар
сабота, 22. септември 2018
17:45 ITV2+1 Пол Бларт: Полицаецот од трговскиот центар
недела, 23. септември 2018
13:41 AXN ES Пол Бларт: Полицаецот од трговскиот центар


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме