Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
#0 09:40
Додај аларм
Приказна за играчките 3 - poster
РежијаLee Unkrich
СцеаристJohn Lasseter
Andrew Stanton
рејтинг8.3/10
жанрАнимација
Авантура
Комедија
Семејство
Фантастика
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (36)

Број на коментари (-)

Приказна за играчките 3

Toy Story 3 (2010)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(9.3/10)

Посета

5843

Содржина

„Приказна за играчките 3’ ги носи Вуди (гласот на Том Хенкс), Баз (гласот на Тим Ален) и целата дружина назад на големите екрани додека Енди се подготвува да оди на колеџ, а неговите верни играчки се испратени во... една градинка! Нескротените дечиња со своите лепливи прстиња не играат фер, па работата се претвора во „сите за еден и еден за сите, додека се коваат планови за големото бегство. Неколку нови лица - едни од пластика, други од плиш - се придржуваат на авантурата, заедно со славниот ерген и пандан на Барби, Кен (гласот на Мајкл Китон), театралниот еж по име г. Приклпентс (гласот на Тимоти Далтон) и розовото мече со мирис на јагоди по име Мечето Лотсохагинг (гласот на Нед Бити). Филмот е во режија на Ли Ункрич (корежисер на „Приказна за играчките 2 и „Наоѓајќи го Немо).

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)

nives studenić

ovo mi je odličan crtać

Објавено 08.01.2014
1


Реприза:
сабота, 22. септември 2018
11:20 Sky Cinema Disney Приказна за играчките 3
сабота, 22. септември 2018
12:05 HBO2 Приказна за играчките 3
сабота, 22. септември 2018
19:15 Sky Cinema Disney Приказна за играчките 3
четврток, 27. септември 2018
14:20 Sky Cinema Disney Приказна за играчките 3


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме