Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 15:20
четврток 27. септември 2018
Додај аларм
Правилото на Џорџа - poster
РежијаGarry Marshall
СцеаристMark Andrus
рејтинг5.9/10
жанрКомедија
Драма
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (7)

Број на коментари (-)

Правилото на Џорџа

Georgia Rule (2007)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.7/10)

Посета

10795

Содржина

Млада проблематична жена ја праќаат да живее кај баба ѝ преку лето. Таа крие тајна која би можела да го раздвои нејзиното семејство.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
недела, 30. септември 2018
17:05 TV 1000 Правилото на Џорџа
понеделник, 1. октомври 2018
00:40 CineStar TV RS Правилото на Џорџа
среда, 3. октомври 2018
19:10 TV 1000 Правилото на Џорџа
сабота, 13. октомври 2018
23:55 CineStar Comedy Правилото на Џорџа


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме