Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 10:15
четврток 27. септември 2018
Додај аларм
Ејс Вентура: Повик на природата - poster
РежијаSteve Oedekerk
СцеаристJack Bernstein
Steve Oedekerk
рејтинг6.0/10
жанрАвантура
Комедија
Криминалистика
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (13)

Број на коментари (-)

Ејс Вентура: Повик на природата

Ace Ventura: When Nature Calls (1995)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.6/10)

Посета

2123

Содржина

Ејс Вентура, детективот за миленичиња, се враќа од духовно патување за да го испита исчезнувањето на редок бел лилјак, светото животно на едно племе во Африка.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
недела, 30. септември 2018
15:30 TV 1000 Ејс Вентура: Повик на природата


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме