Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 04:25
Додај аларм
Разгледници од пеколот - poster
РежијаMike Nichols
СцеаристCarrie Fisher
рејтинг6.5/10
жанрКомедија
Драма
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

Разгледници од пеколот

Postcards From The Edge (1990)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(5.2/10)

Посета

4484

Содржина

Адаптација на исповедничкиот бестселер на Кери Фишер за борбата на една жена со зависноста од дрога и со нејзиното ривалство со мајка ѝ. Во главните улоги: Мерил Стрип и Ширли Меклејн.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме