Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 06:40
четврток 27. септември 2018
Додај аларм
Совршениот маж - poster
РежијаMark Rosman
СцеаристMichael McQuown
Heather Robinson
рејтинг5.5/10
жанрКомедија
Семејство
Романса
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (7)

Број на коментари (-)

Совршениот маж

The Perfect Man (2005)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.8/10)

Посета

8509

Содржина

Уморна од преселбите кои следат кога мајка ѝ ќе раскине со некој безвреден човек, ќерката решава да ги преземе работите во свои раце во однос на нејзиниот љубовен живот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 29. септември 2018
13:30 TV 1000 Совршениот маж


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме