Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
SciFi 22:00
Додај аларм
Вресок 3 - poster
РежијаWes Craven
СцеаристKevin Williamson
Ehren Kruger
рејтинг5.0/10
жанрХорор
Мистерија
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (19)

Број на коментари (-)

Вресок 3

Scream 3 (2000)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.3/10)

Посета

4178

Содржина

Сидни го посетува снимањето на "Убод 3", откако сликите на мајка ѝ стануваат трага за серијата убиства во Холивуд во третиот дел од овој американски хорор.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
четврток, 18. октомври 2018
02:00 SciFi Вресок 3
недела, 21. октомври 2018
00:00 SciFi Вресок 3


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме