Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
AMC 16:55
Додај аларм
Сирени - poster
РежијаRichard Benjamin
СцеаристPatty Dann
June Roberts
рејтинг6.0/10
жанрКомедија
Драма
Романса
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (7)

Број на коментари (-)

Сирени

Mermaids (1990)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.8/10)

Посета

7730

Содржина

Приказна за бурниот однос на екстравагантна, неконвенционална мајка и нејзините две деца кои само сакаат нормален, стабилен живот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
четврток, 18. октомври 2018
12:20 AMC Сирени


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме