Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
PRO 7 08:25
Додај аларм
Teorija velikog praska - poster
АвторChuck Lorre
Bill Prady
жанрКомедија
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Teorija velikog praska

The Big Bang Theory (2007)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.8/10)

Посета

846

Содржина

сезона: 1
епизода: << 14 - The Nerdvana Annihilation >>

Шелдон гостува како предавач на факултетот, но неговиот стил е досаден, празен и неинформативен. Сите преку Твитер се шегуваат на негова сметка, а Ејми го наговара да ги усоврши своите комуникациски вештини и да се запише на часови по глума. Тој ја поткупува Пени да го подучува глума, но со својата тврдоглавост толку ја излудува, што Пени се напива од мака.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
07:25 PRO 7 Teorija velikog praska 2, epizoda 12.
петок, 21. септември 2018
07:55 PRO 7 Teorija velikog praska 2, epizoda 13.
петок, 21. септември 2018
08:04 Joi BIG BANG THEORY 8
петок, 21. септември 2018
08:27 Joi BIG BANG THEORY 8
сабота, 15. септември 2018
08:25 PRO 7


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме