Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Movistar Acción 22:30
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
Побрзо - poster
РежијаGeorge Tillman Jr.
СцеаристTony Gayton
Joe Gayton
рејтинг6.5/10
жанрАкција
Криминалистика
Драма
Трилер
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (20)

Број на коментари (-)

Побрзо

Faster (2010)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.4/10)

Посета

24530

Содржина

Престојот во затвор обично има едно од следниве две влијанија врз некој човек: или му го крши духот или го прави посилен. Драјвер (Двејн Џонсон), 10-годишната робија го довела ова второто. Неговата сила не само што растела со времето, туку растела и поради гладот да го одмазди убиството на својот брат при еден лошо изведен грабеж кој довел до неговото затворање. Сега, на денот на неговото пуштање од затвор, тој гори од желба по одмазда врз четворицата одговорни за убиството на неговиот брат. Со список имиња и адреси во раката, тој бргу излегува од затворските порти и веднаш тргнува на својата мисија.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 29. септември 2018
02:50 Film4 Побрзо
недела, 30. септември 2018
20:00 Pink Premium Побрзо
понеделник, 1. октомври 2018
18:00 Pink Premium Побрзо


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме