Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
PRO 7 07:00
Додај аларм
Teorija velikog praska - poster
АвторChuck Lorre
Bill Prady
жанрКомедија
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Teorija velikog praska

The Big Bang Theory (2007)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(9.4/10)

Посета

1244

Содржина

сезона: 2
епизода: 1 - The Bad Fish Paradigm >>

Раџ се расправа со Ленард и Хауард заради божемниот секс со Пени. Тој и Пени откриваат дека тие двајца всушност и не направиле ништо таа вечер. Пени доаѓа до заклучок дека цела оваа непријатна ситуација целосно го уништила нејзиниот однос со момчињата и решава да се врати во Небраска..

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 20. септември 2018
02:20 Joi BIG BANG THEORY 8
четврток, 20. септември 2018
02:44 Joi BIG BANG THEORY 8
четврток, 20. септември 2018
06:55 PRO 7 Teorija velikog praska 2, epizoda 8.
четврток, 20. септември 2018
07:25 PRO 7 Teorija velikog praska 2, epizoda 9.
вторник, 18. септември 2018
07:00 PRO 7


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме