Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
PRO 7 07:25
Додај аларм
Teorija velikog praska - poster
АвторChuck Lorre
Bill Prady
жанрКомедија
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (9)

Број на коментари (-)

Teorija velikog praska

The Big Bang Theory (2007)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(9.3/10)

Посета

2704

Содржина

сезона: 2
епизода: << 3 - The Barbarian Sublimation >>

Во станот на Ленард и Шелдон останува само Ејми, откако целата екипа ќе тргне во потрага за вечера. Ленард се чувствува загрозен, бидејќи е сигурен дека веќе не може да се ослободи од Ејми, која пак ќе го замоли Ленард да и биде придружник на венчавката. На венчавката, Ленард размислува за неговата врска со Прија..

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
11:00 FOX IT Teorija velikog praska 5, epizoda 8.
петок, 21. септември 2018
13:02 Joi BIG BANG THEORY 8
петок, 21. септември 2018
13:24 Joi BIG BANG THEORY 8
петок, 21. септември 2018
14:00 E4 Teorija velikog praska 4, epizoda 21.
вторник, 18. септември 2018
07:25 PRO 7


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме