Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
PRO 7 07:55
Додај аларм
Teorija velikog praska - poster
АвторChuck Lorre
Bill Prady
жанрКомедија
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Teorija velikog praska

The Big Bang Theory (2007)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.7/10)

Посета

1808

Содржина

сезона: 2
епизода: << 4 - The Griffin Equivalency >>

Шелдон за момент ја запоставува започнатата игра, што резултира со менување на исхраната и со нов изглед со мустаќи. Во меѓувреме, Пени му ја “мести” на Раџ својата глувонема пријателка, на која не и пречи неговото повремено пелтечење.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
14:00 E4 Teorija velikog praska 5, epizoda 3.
среда, 26. септември 2018
14:12 TNT ES Teorija velikog praska 9, epizoda 10.
среда, 26. септември 2018
14:30 E4 Teorija velikog praska 5, epizoda 4.
среда, 26. септември 2018
14:39 TNT ES Teorija velikog praska 9, epizoda 11.
вторник, 18. септември 2018
07:55 PRO 7


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме