Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
PRO 7 07:05
Додај аларм
Teorija velikog praska - poster
АвторChuck Lorre
Bill Prady
жанрКомедија
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Teorija velikog praska

The Big Bang Theory (2007)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(9.5/10)

Посета

875

Содржина

сезона: 2
епизода: << 5 - The Big Bang Theory: Big Bang A to Z - D is for... Driving: The Euclid Alternative >>

Во една стрипотека се среќаваат Ленард, Шелдон, Вил и Стјуарт. Стјуарт сите ги повикува на забава кај него дома. Ленард ја прифаќа поканата, а Шелдон, кој Вил го смета за смртен непријател, смета дека тоа би било предавство кое не може да се прости.
ЧОВЕКОТ СО ЗЛАТЕН ПИШТОЛ британски филм, 1974
Човекот со златен пиштол никогаш не ја промашува својата цел. Сега негова мета е Џејмс Бонд во улога на извонредниот Роџер Мур, кој со својот талент докажал дека навистина може да го наследи големиот Шон Конери.
Франциско Скараманга е платен убиец, познат како човек со златен пиштол, кој своите жртви ги усмртува со златни куршуми. Но, исто така, е познат и по тоа што никогаш не ги промашува своите цели и успешно ги извршува сите задачи. Поради вродената нестрпливост, но и поради важната задача, Бонд решава час поскоро да се сретне со платениот убиец..

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
13:00 Joi BIG BANG THEORY 8
среда, 26. септември 2018
13:23 Joi BIG BANG THEORY 8
среда, 26. септември 2018
14:00 E4 Teorija velikog praska 5, epizoda 3.
среда, 26. септември 2018
14:12 TNT ES Teorija velikog praska 9, epizoda 10.
среда, 19. септември 2018
07:05 PRO 7


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме