Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
PRO 7 07:30
Додај аларм
Teorija velikog praska - poster
АвторChuck Lorre
Bill Prady
жанрКомедија
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Teorija velikog praska

The Big Bang Theory (2007)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.0/10)

Посета

1004

Содржина

сезона: 2
епизода: << 6 - The Cooper-Nowitzki Theorem >>

Мајка му на Шелдон доаѓа да го посети, но сепак решава да ја прифати поканата на Ленард и Пени да оди да ја разгледа околината, наместо да го гледа Шелдон како се обидува да посрамоти еден нобеловец за време на неговото предавање.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
13:02 Joi BIG BANG THEORY 8
петок, 21. септември 2018
13:24 Joi BIG BANG THEORY 8
петок, 21. септември 2018
14:00 E4 Teorija velikog praska 4, epizoda 21.
петок, 21. септември 2018
14:07 TNT ES Teorija velikog praska 8, epizoda 17.
среда, 19. септември 2018
07:30 PRO 7


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме