Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
PRO 7 07:55
Додај аларм
Teorija velikog praska - poster
АвторChuck Lorre
Bill Prady
жанрКомедија
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Teorija velikog praska

The Big Bang Theory (2007)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(9.5/10)

Посета

930

Содржина

сезона: 2
епизода: << 7 - The Big Bang Theory: Big Bang A to Z - L is for... Laundry Day: The Panty Pinata Polarisation >>

Шелдон се обидува да ги изненади неговите пријатели за “Ноќ на вештерките”, но се покажува дека воопшто нема смисол за хумор, ниту креативност на тој план. Подоцна, тој успешно успева да го стресе со струја Хауард, кој се онесвестува.. Бернадет му наредува да вбризга адреналин директно во срцето на Хауард.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
14:00 E4 Teorija velikog praska 5, epizoda 1.
вторник, 25. септември 2018
14:12 TNT ES Teorija velikog praska 9, epizoda 7.
вторник, 25. септември 2018
14:30 E4 Teorija velikog praska 5, epizoda 2.
вторник, 25. септември 2018
14:37 TNT ES Teorija velikog praska 9, epizoda 8.
среда, 19. септември 2018
07:55 PRO 7


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме