Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Movistar Comedia 02:25
Додај аларм
Смешни луѓе - poster
РежијаJudd Apatow
СцеаристJudd Apatow
рејтинг6.3/10
жанрКомедија
Драма
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (3)

Број на коментари (-)

Смешни луѓе

Funny People (2009)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.6/10)

Посета

5991

Содржина

Искусниот комичар Џорџ Симонс дознава за својата смртоносна болест и сака да создаде вистинско пријателство со свое релативно зелен изведувач кој го зема под свое.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
четврток, 27. септември 2018
16:33 PINK 2 Смешни луѓе
петок, 28. септември 2018
02:03 PINK 2 Смешни луѓе
понеделник, 1. октомври 2018
04:00 Movistar DCine Смешни луѓе


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме