Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 10:55
Додај аларм
Ејс Вентура: Детектив за миленици - poster
РежијаTom Shadyac
СцеаристJack Bernstein
рејтинг6.9/10
жанрКомедија
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (15)

Број на коментари (-)

Ејс Вентура: Детектив за миленици

Ace Ventura: Pet Detective (1994)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.8/10)

Посета

1843

Содржина

Откачен детектив, чија специјалност се животните, трага по исчезнатата маскота на „Мајами долфинс".

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
недела, 30. септември 2018
14:05 TV 1000 Ејс Вентура: Детектив за миленици


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме