Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 09:50
понеделник 17. септември 2018
Додај аларм
Човекот на претседателот 2 - poster
РежијаEric Norris
СцеаристBob Gookin
John Lansing
рејтинг4.3/10
жанрДрама
Акција
Трилер
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Човекот на претседателот 2

President’s Man 2: A Line In The Sand (2002)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.0/10)

Посета

2806

Содржина

Антитерористички експерт е назначен од Претседателот да му влезе во трага на терорист за која се сомнева дека планира да детонира нуклеарен направа во САД.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме