Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Pink SciFi & Fantasy 07:00
четврток 27. септември 2018
Додај аларм
Краток спој - poster
РежијаJohn Badham
СцеаристS.S. Wilson
Brent Maddock
рејтинг6.6/10
жанрКомедија
Семејство
Научна фантастика
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

Препораки
Je li netko vidio moju curu?
Je li netko vidio moju curu?
1952img/kanali/htv3.jpg
Kineska slagalica
Kineska slagalica
2013img/kanali/novatv.jpg
Opasne djevojke
Opasne djevojke
2004img/kanali/novatv.jpg
Ljubav u eteru
Ljubav u eteru
2015img/kanali/hrt1.png

Краток спој

Short Circuit (1986)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.1/10)

Посета

2270

Содржина

Број 5 е експериментален робот во лабораторија кој доживува струен удар по што станува интелигентен и бега.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
четврток, 27. септември 2018
13:00 Pink SciFi & Fantasy Краток спој


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме