Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Sky Cinema Thriller 11:15
Додај аларм
Наследството на Борн - poster
РежијаTony Gilroy
СцеаристTony Gilroy
Dan Gilroy
рејтинг6.7/10
жанрАкција
Авантура
Мистерија
Трилер
ДржаваСАД
Јапонија
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (16)

Број на коментари (-)

Наследството на Борн

The Bourne Legacy (2012)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(9.1/10)

Посета

11013

Содржина

Овој филм го носи акциониот серијал „Борн кон ново, експозивно ниво. Со можност да се разоткрие нивната завера, членовите на владината разузнавачка агенција ќе направат сѐ за да ги избришат доказите за нивните тајни програми, па дури и да ги елиминираат вклучените агенти. Арон Крос (Џереми Ренер) мора да ги користи своите вештини создадени преку генетски инженеринг за да преживее и да го заврши тоа што го започна Џејсон Борн.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
вторник, 25. септември 2018
19:40 Sky Cinema Thriller Наследството на Борн


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме