Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 15:30
Додај аларм
Последниот бакнеж - poster
РежијаTony Goldwyn
СцеаристPaul Haggis
Gabriele Muccino
рејтинг6.5/10
жанрКомедија
Драма
Романса
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

Последниот бакнеж

The Last Kiss (2006)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.5/10)

Посета

6500

Содржина

Мајкл треба да наполни 30 години и сè му оди како што треба во животот. Кога ќе ја сретне Ким, млада студентка на колеџ, почнува да се сомнева во патот по кој тргнал и дали е подготвен да се посвети.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме