Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 18:55
Додај аларм
Мери и Марта - poster
РежијаPhillip Noyce
СцеаристRichard Curtis
рејтинг6.9/10
жанрДрама
ДржаваОбединетото Кралство
САД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Мери и Марта

Mary and Martha (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(4.5/10)

Посета

1797

Содржина

Две мајки чии деца умираат од маларија, почнуваат кампања кои ги носи на патување на самооткривање во Африка.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
сабота, 29. септември 2018
11:55 TV 1000 Мери и Марта
четврток, 18. октомври 2018
13:35 TV 1000 Мери и Марта
недела, 21. октомври 2018
07:40 TV 1000 Мери и Марта


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме