Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Pink Comedy 21:04
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
Возрасна - poster
РежијаJason Reitman
СцеаристDiablo Cody
рејтинг6.3/10
жанрКомедија
Драма
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (6)

Број на коментари (-)

Возрасна

Young Adult (2011)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.2/10)

Посета

11399

Содржина

Добитничката на „Оскар“ Шарлиз Терон ја игра Мавис Гери, писателка на книжевни дела за тинејџери, која се враќа во својот мал роден град за одново да ги доживее своите славни денови и да се обиде повторно да ја освои својата среќно оженета средношколска љубов. Кога враќањето дома се покажува потешко отколку што мислела, Мавис оформува необична врска со еден поранешен соученик, кој исто така го нема надминато средното училиште.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме