Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 12:20
Додај аларм
Контрола на бесот - poster
РежијаPeter Segal
СцеаристDavid Dorfman
рејтинг6.2/10
жанрКомедија
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (6)

Број на коментари (-)

Контрола на бесот

Anger Management (2003)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.6/10)

Посета

6864

Содржина

Адам Сандлер по грешка го праќаат на програма за контрола на бесот каде што Џек Николсон, кој не си ги слуша сопствените совети, му го свртува животот наопаку!

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
среда, 26. септември 2018
17:30 CineStar Prem. 1 Контрола на бесот
четврток, 27. септември 2018
12:00 CineStar Prem. 1 Контрола на бесот
петок, 28. септември 2018
18:45 TV 1000 Контрола на бесот
вторник, 9. октомври 2018
17:35 TV 1000 Контрола на бесот


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме