Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
SciFi 22:00
Додај аларм
Вресок 2 - poster
РежијаWes Craven
СцеаристKevin Williamson
рејтинг6.0/10
жанрХорор
Мистерија
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (14)

Број на коментари (-)

Вресок 2

Scream 2 (1997)

Гласови

Roger Jackson

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(9.5/10)

Посета

3074

Содржина

Две години по првата серија убиства, нов психопат се појавува во костумот на Гоустфејс и почнува нова серија убиства.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
среда, 17. октомври 2018
01:50 SciFi Вресок 2
петок, 19. октомври 2018
23:49 SciFi Вресок 2


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме