Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 05:40
Додај аларм
Љубовен напиток бр. 9 - poster
РежијаDale Launer
СцеаристDale Launer
рејтинг5.6/10
жанрКомедија
Фантастика
Романса
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (5)

Број на коментари (-)

Препораки
Inspektor
Inspektor
1965img/kanali/rts-sat.jpg
Sam u kući
Sam u kući
1990img/kanali/prva-plus.jpg
Kolo sreće
Kolo sreće
1983img/kanali/prva-plus.jpg
Vrijeme nježnosti
Vrijeme nježnosti
1983img/kanali/pink-2.jpg

Љубовен напиток бр. 9

Love Potion No. 9 (1992)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.4/10)

Посета

9536

Содржина

Двајца безнадежни научници, кога е во прашање спротивниот пол, експериментираат со состојка што ги прави да им бидат неодоливи на сите на кои ќе им прозборат.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Реприза:
петок, 28. септември 2018
09:10 TV 1000 Љубовен напиток бр. 9
недела, 30. септември 2018
04:55 TV 1000 Љубовен напиток бр. 9


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме