Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 08:40
четврток 20. септември 2018
Додај аларм
Некоја друга љубов - poster
РежијаJohn Schlesinger
СцеаристTom Ropelewski
рејтинг4.4/10
жанрКомедија
Романса
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Некоја друга љубов

THE NEXT BEST THING (2000)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(6.0/10)

Посета

3929

Содржина

Аби, уморна од неуспешни врски, една вечер води љубов со својот геј пријател; се договараат да го одгледаат заедно бебето.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме