Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat History 20:55
Додај аларм
37 дена - Патот до Првата светска војна - poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (2)

Број на коментари (-)

37 дена - Патот до Првата светска војна

37 Days (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

452

Содржина

сезона: 1
епизода: 1 - One Month in Summer >>

Британското министерство за надворешни работи, на чело со секретарот Сер Едвард Греј, добива вест за убиство на Балканот. Во Берлин, Кајзерот мисли, може да го искористи настанот за себе.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
20:55 Viasat History 37 Days, epizoda 2.
недела, 16. септември 2018
20:55 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме