Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 12:40
Додај аларм
Кралеви на дрвените колиби - poster
АвторLiam Cripps
NarratorTroy MacNeill
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Кралеви на дрвените колиби

Timber Kings (2014)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(7.0/10)

Посета

233

Содржина

сезона: 1
епизода: << 3 >>

Вештиот шеф. Андре мора да оди во Онтарио за да ја води својата прва градба во 6 години. Бит мора да соработува во резбањето на еден влакнест пријател, а Питер е подготвен на сè за да му изнуди одмор на Брајан Помладиот.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
22:30 Viasat Explore Kraljevi drva 4, epizoda 7.
петок, 14. септември 2018
12:40 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме