Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 18:40
Додај аларм
Мрежата - poster
РежијаIrwin Winkler
СцеаристJohn Brancato
Michael Ferris
рејтинг5.9/10
жанрАкција
Криминалистика
Драма
Мистерија
Трилер
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (9)

Број на коментари (-)

Мрежата

The Net (1995)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(8.0/10)

Посета

13393

Содржина

Сандра Булок е софтверска инженерка со малку пријатели кои не се од сајберпросторот. По многу години решава да оди на одмор и се вплеткува во мрежа на компјутерска шпионажа.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме