Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 07:05
Додај аларм
Трагачи на богатство - poster
ВодителAmanda Adkins
жанрРеалити шоу
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Трагачи на богатство

Prospectors (2013)

Ваша оценка

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
(0.0/10)

Посета

391

Содржина

сезона: 2
епизода: 1 >>

Сезоната почнува. Рударите се враќаат на планините во Колорадо во првата епизода од сезоната. Аманда и Двејн бараат аквамарин, семејството Дорис бара амазонит и зачаден кварц.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

среда, 26. септември 2018
07:05 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 2.
четврток, 27. септември 2018
07:05 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 3.
петок, 28. септември 2018
07:00 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 4.
сабота, 29. септември 2018
18:50 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 8.
среда, 24. октомври 2018
07:05 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите

 • thumb
  пет, HTV1, 20:05
 • thumb
  сре, NOVA TV, 01:45
 • thumb
  саб, Doma TV, 19:55
 • thumb
  нед, HTV1, 00:20

Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме