Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 13:20
Додај аларм
Трагачи на богатство - poster
ВодителAmanda Adkins
жанрРеалити шоу
ДржаваСАД
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Трагачи на богатство

Prospectors (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

367

Содржина

сезона: 2
епизода: << 2 >>

Натрапници. Аманда вади аквамарин на опасно место; Дорисови вадат топаз близу Езерото Џорџ и Стив бара син барит по рамнините. Рударите преземаат поголеми ризици кон крајот на сезоната.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 20. септември 2018
14:05 Viasat Explore Tragači za blagom 2, epizoda 1.
петок, 21. септември 2018
07:00 Viasat Explore Tragači za blagom 2, epizoda 7.
петок, 21. септември 2018
14:05 Viasat Explore Tragači za blagom 2, epizoda 3.
сабота, 22. септември 2018
18:50 Viasat Explore Tragači za blagom 3, epizoda 6.
петок, 21. септември 2018
13:20 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме