Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 08:40
Додај аларм
Големиот рибарски натпревар - poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Големиот рибарски натпревар

The Big Fish Off (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

306

Содржина

сезона: 1
епизода: 1 >>

Серијата почнува со ѕвездата на реалното ТВ-шоу и истовремено многу ентузијастички рибар, Мик Норкрос, и холивудскиот мускулест актер, Тамер Хасан, на риболовна авантура до Англерс парадајс во Девон!

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

понеделник, 24. септември 2018
20:15 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 1.
вторник, 25. септември 2018
09:15 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 1.
вторник, 25. септември 2018
20:15 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 2.
среда, 26. септември 2018
09:20 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 2.
понеделник, 22. октомври 2018
20:15 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме