Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 08:00
Додај аларм
Големиот рибарски натпревар - poster
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Големиот рибарски натпревар

The Big Fish Off (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

286

Содржина

сезона: 1
епизода: << 2 >>

Дрскиот тип од Есекс и ТВ-ѕвезда Кирк Норкрос се натпреварува со Велшкиот волшебник, актерот Џулијан Луис Џоунс, додека Али Хамиди и Дим Мејси ги водат во земјата на рибите-чудовишта на реката Ебро во Шпанија.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
09:15 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 1.
вторник, 25. септември 2018
20:15 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 2.
среда, 26. септември 2018
09:20 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 2.
среда, 26. септември 2018
20:15 Viasat Explore The Big Fish Off 2, epizoda 3.
вторник, 23. октомври 2018
20:15 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме