Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
TV 1000 00:10
Додај аларм
Опасна привлечност - poster
РежијаMichael Lehmann
СцеаристDaniel Waters
рејтинг7.3/10
жанрКомедија
ДржаваСАД
времетраење
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (14)

Број на коментари (-)

Опасна привлечност

Heathers (1988)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(18.0/10)

Посета

2051

Содржина

За да се ослободи од снобовската дружина која ѝ го уништува угледот на добра девојка, интелигентна тинејџерка се здружува со мрачен социопат за да ги убијат супер дечките.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме