Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 12:10
Додај аларм
Резбарски кралеви - poster
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Резбарски кралеви

Carver Kings (2015)

Актери

Troy MacNeill

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

228

Содржина

сезона: 1
епизода: << 2 >>

Проблематични тронови. Кога сенатор на САД нарачува огромна средновековна трпезариска маса, Пол одлучува да направи маса долична за крал. Но поради кусиот рок и тешките дизајни набргу сите се препотуваат.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

понеделник, 24. септември 2018
11:55 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 7.
понеделник, 24. септември 2018
12:15 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 8.
понеделник, 24. септември 2018
12:40 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 9.
понеделник, 24. септември 2018
13:00 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 10.
среда, 26. септември 2018
12:10 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме