Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 12:55
Додај аларм
Резбарски кралеви - poster
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Резбарски кралеви

Carver Kings (2015)

Актери

Troy MacNeill

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

218

Содржина

сезона: 1
епизода: << 4 >>

Дрво на животот. Нарачка за семејно дрво го инспирира Пол да резба заедно со својот син Џејкоб иако тоа може да им го расипе односот. Дин носи резба за домородно село и му кажува на Кен за својата култура.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

понеделник, 24. септември 2018
11:55 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 7.
понеделник, 24. септември 2018
12:15 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 8.
понеделник, 24. септември 2018
12:40 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 9.
понеделник, 24. септември 2018
13:00 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 10.
среда, 26. септември 2018
12:55 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме