Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Nat./Hist. HD 04:50
четврток 21. септември 2018
Додај аларм
Лудница изуми - poster
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Лудница изуми

Wicked Inventions (2015)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

253

Содржина

сезона: 1
епизода: << 16 >>

Џебен швајцарски војнички нож. Алатката на која се потпираат сите мајстори, кампери и извидници е џебниот швајцарски војнички нож. Дознаваме и за потеклото на крилниот уред - винглет и за коњското седло.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

петок, 21. септември 2018
01:45 Viasat History Opaki izumi 2, epizoda 7.
петок, 21. септември 2018
02:15 Viasat History Opaki izumi, epizoda 18.
петок, 21. септември 2018
05:35 Viasat History Opaki izumi 2, epizoda 20.
петок, 21. септември 2018
06:00 Viasat History Opaki izumi, epizoda 18.
сабота, 29. септември 2018
16:45 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме