Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Explore 12:15
понеделник 24. септември 2018
Додај аларм
Резбарски кралеви - poster
жанрДокоментарен
ДржаваКанада
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Резбарски кралеви

Carver Kings (2015)

Актери

Troy MacNeill

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

144

Содржина

сезона: 1
епизода: << 8 >>

Вкрстени рогови. Марк и Пол се расправаат за дизајнот на маса чија тема се овните. Дин добива прва самостојна нарачка за локална црква, но ќе му треба божја помош за да ја заврши.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

понеделник, 24. септември 2018
11:55 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 7.
понеделник, 24. септември 2018
12:40 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 9.
понеделник, 24. септември 2018
13:00 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 10.
понеделник, 24. септември 2018
23:20 Viasat Explore Kraljevi rezbarenja, epizoda 8.
четврток, 27. септември 2018
12:55 Viasat Explore


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме