Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
OTO 17:00
Додај аларм
Приказните на Маша - poster
ДржаваРуската Федерација
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Приказните на Маша

Mashiny skazki (2011)

Актери

Franciska Friede

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(5.0/10)

Посета

115

Содржина

сезона: 1
епизода: << 11 >>

Маша е голема љубителка на приказни, но понекогаш малку ги меша деталите. Гледајте ја Маша како ги раскажува своите уникатни верзии на популарните приказни на начин својствен само за неа. Оваа серија со прекрасна анимација ќе го забавува целото семејство со смешната верзија на традиционалните приказни.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

вторник, 25. септември 2018
12:00 OTO Mašine pripovedke, epizoda 17.
вторник, 25. септември 2018
16:55 OTO Mašine pripovedke, epizoda 7.
вторник, 25. септември 2018
18:25 OTO Mašine pripovedke, epizoda 18.
среда, 26. септември 2018
08:00 OTO Mašine pripovedke, epizoda 7.
недела, 7. октомври 2018
12:00 HBO2


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме