Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Nat./Hist. HD 04:25
Додај аларм
Забранета историја - poster
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (1)

Број на коментари (-)

Забранета историја

Forbidden History (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

883

Содржина

сезона: 3
епизода: << 3 >>

Џејми ја истражува приказната за човекот со железната маска кој не е измислен лик, иако неговото затворање и идентитет се завиени со мистерија.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 27. септември 2018
00:20 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 2.
четврток, 27. септември 2018
05:15 Viasat History Zabranjena povijest 2, epizoda 3.
четврток, 27. септември 2018
07:15 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 6.
четврток, 27. септември 2018
21:40 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 4.
петок, 26. октомври 2018
06:00 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме