Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Nat./Hist. HD 04:50
Додај аларм
Забранета историја - poster
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Забранета историја

Forbidden History (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(0.0/10)

Посета

892

Содржина

сезона: 3
епизода: << 4 >>

Џејми патува во Романија, без сомнеж, вооружен со крст и со лук, за да истражува колку вампирската легенда е всушност заснована врз реалноста.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

недела, 23. септември 2018
00:30 Viasat History Zabranjena povijest 4, epizoda 3.
недела, 23. септември 2018
04:00 Viasat Nat./Hist. HD Zabranjena povijest 5, epizoda 1.
недела, 23. септември 2018
04:50 Viasat Nat./Hist. HD Zabranjena povijest 3, epizoda 1.
недела, 23. септември 2018
15:25 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 3.
понеделник, 1. октомври 2018
04:50 Viasat Nat./Hist. HD


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме