Најави се / Регистрирај се  
0
Јазик:
Viasat Nat./Hist. HD 04:05
Додај аларм
Забранета историја - poster
жанрДокоментарен
ДржаваОбединетото Кралство
Сподели на:Погледни го:

Ми се допаѓа! (0)

Број на коментари (-)

Забранета историја

Forbidden History (2013)

Ваша оценка

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
(10.0/10)

Посета

883

Содржина

сезона: 3
епизода: << 5 >>

Џејми гледа подалеку од познатите верувања и нè носи во подземјето каде што ја истражува необичната историја на Црквата на Сатаната.

Коментар

Само регистрираните корисници можат да додаваат коментари. Најави се или Регистрација
Претплати ме на оваа тема
Прикажи ги сите коментари (-)
0


Следна епизода:

четврток, 27. септември 2018
00:20 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 2.
четврток, 27. септември 2018
05:15 Viasat History Zabranjena povijest 2, epizoda 3.
четврток, 27. септември 2018
07:15 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 6.
четврток, 27. септември 2018
21:40 Viasat History Zabranjena povijest 5, epizoda 4.
среда, 31. октомври 2018
20:50 Viasat History


Корисниците ги избрале филмовите


Имате прашање ?
Сугестија ?
Крикита ? :(

Ако имате било какви прашања во врска со ТВ распоред, потполнете го прашалникот. Одговорот стигнува веднаш!


Најави се

Корисничко име:
Лозинка:
Запомни ме